Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyiket szeretitek jobban?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket szeretitek jobban? [LÁNYOK]

Figyelt kérdés
Az olyan pasikat szeretitek akik elég sűrűn mondják hogy szeret meg hogy hiányzol neki, becézget hogy szerelmem, vagy az olyat aki egy kicsit "semmibe vesz", vagy nem mondogatja hogy szeret...
2011. márc. 27. 22:46
 1/10 anonim ***** válasza:
tapasztalat: jól kell kombináni a kettőt
2011. márc. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Leírnád ezt egy kicsit bővebben?:)
2011. márc. 27. 22:48
 3/10 anonim ***** válasza:

Az én párom szokta mondani hogy szeretlek, és becéz is, és imádom, de azt is mindig modnja hogy ne mondjuk sokszor, mert ne váljon általánossá, meg ne veszítse el az értékét. egyetértek vele. régen amúgy olyan volt, hogy "semmibe vesz" és akkor mégjobban szerettem:) vagyis mostis. na mindegy. szóval találd meg az arany középutat. ne nyomulj rá ezerrel, ne csöpögj, de azért kedveskedj, bókolj, törődj vele.

2OL

2011. márc. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Most azt mondják ,hogy olyat aki szeret stb... De igazából mégis az olyanok után futnak akik semmibe veszik meg leszarják és megcsalják őket!
2011. márc. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Szerintem ha túl sűrűn van mondogatva, hogy "szeretlek" akkor elveszti a fontosságát, értékét...
2011. márc. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nem bántalak meg de hülye kérdés minden ember más minden lány mást szeret mindekinek más a stilusa... erre nem lehet válaszolni ki ezt ki azt :) (15/L)
2011. márc. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2.
2011. márc. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

1.

21/L

2011. márc. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is a kombináció a fontos. Meg kell találni az idejét a romantikának. Valóban jobban izgatja általában a nőket is az elérhetetlen. Csak finoman a "flegmasággal", de ne maradjon el a tisztelet sem.


24/L

2011. márc. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Nniki91 válasza:
Akkor mond amikor oda illik... amikor tényleg mélyen érzed.. ne azért mond vagy ne mond mert mások mit mondanak. Amikor úgy érzed hogy tényleg nagyon szereted és ki kell mondaod... mélyen a szemébe nézve... nem csak úgy... amikor ott a varázs. Én pl többször mondom mint a párom. Én érzelgősebb vagyok. Szereti a párom hogy ilyen vagyok. Ő ritkábban mondja de olyankor olyan eget rengetően hat rám...
2011. ápr. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!