Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adjak neki még egy esélyt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjak neki még egy esélyt? Info lent

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki több mint egy hónapja megállás nélkül teper utánam, nagyon szerelmes belém. Sokszor találkozunk, nagyon jól érezzük magunkat együtt, lassan kialakult a szerelem, és már az utolsó lépés felé tartottunk, hogy kimondjuk hogy együtt vagyunk, csak találkozni akartunk és úgy megbeszélni. Még csak csók sem történt közöttünk, és nem is szeretne leteperni, annyira szeret, tényleg látom rajta, nem egy barátom volt már. Szóval mielőtt találkoztunk volna előző este elment bulizni, és részegen lekapta egy lánybarátja, ő pedig nem lökte el magától, neki ez nem számított megcsalásnak... aztán felvilágosítottam róla, hogy ha én tettem volna ezt vele, igenis megcsalás lett volna, és nagyon fájt volna neki... kidobtam, de kér még egy esélyt és ígérget, azt mondja hogy részeg volt és nem tehet arról ami történt, meg hogy utána mondta a csajnak hogy barátnője van... ezek után viszont már nem tudom hogy megmerjek e bízni benne. azt mondja szeret, és csak rám tud gondolni és csak én kellek neki, és bánja hogy elment bulizni, többet nem is lesz ilyen... a saját barátaimtól már nem merek tanácsot kérni, mert totális idiótának néznének hogy nem dobtam ki, és én is annak nézem magamat, csak éppen... szeretem :(

Ő 24 éves, én 19. Mit tegyek ha szeretem? Visszafogadjam? Vagy van valami tippetek hogy mit kezdjek ezzel az egésszel? segítsetek :(


2011. márc. 27. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem fogadd vissza :) nagyon szeret, ember, hibázik, bocsáss meg neki.

szerintem.

2011. márc. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs két esély, ezt tanuljátok meg.
2011. márc. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem fogadd vissza. egy próbát megér. amúgymeg, ha tőle tudod, akkor egész egyenes jellem, mivel nem titkolózik előtted, hanem megbánta, és semmit nem jelentett neki.
2011. márc. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
"és már az utolsó lépés felé tartottunk, hogy kimondjuk hogy együtt vagyunk" akkor ezek szerint ez még nem járás.Csók se volt meg semmi.Akkor beszéld meg vele hogy komolyan próbáljátok meg ezt és akkor nem fogja ezt csinálni.
2011. márc. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!