Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretitek, ha a párotok azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretitek, ha a párotok azt mondja, hogy szépek vagytok?

Figyelt kérdés
2011. márc. 27. 18:55
 1/9 anonim ***** válasza:
de én nem vagyok szép
2011. márc. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Van olyan akinek ez nem esik jól?
2011. márc. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ez egy hülye kérdés, én nem vagyok szép
2011. márc. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy szeretem. :)
2011. márc. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem így simán hogy szép vagyok nem nagyon mondta. Csak, hogy szép a nózid a füled, formás combod... de engem zavar valamilyen szinten mert jólesne az is ha csak azt mondaná szép vagy!(de nem érzem magam annak, 0 az önbizalmam)
2011. márc. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem zavaró egy idő után?
2011. márc. 27. 19:02
 7/9 anonim ***** válasza:

Szeretem!

de nem mindig értek vele egyet:S

ha én úgy érzem,rosszul nézek ki(pattanás,kócos haj,karikás szemek,ilyenek miatt) és ilyenkor mondja,akkor csak annyit mondok,h nem vagyok szép,és kicsit durcizok,h sz@rul nézek ki...

ellenben ha jól érzem magam a bőrömben,az új ruhámban,szépen megcsinált hajjal,félóráig készített sminkkel,de olyankor nem mondja,h szép vagyok az duplán rosszul esik pont amiatt,h ha csúnyán nézek ki azt mondja szép vagyok,de ha szépnek érzem magam,akkor meg nem erősít meg a hitemben

:S kicsit kusza mondatok lettek,de remélem érthető :D

2011. márc. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nekem a párom ezt így konkrétan nem nagyon mondogatta. De én sokszor mondtam neki, hogy nagyon helyes, és nem mondta hogy zavarná...

21 :

2011. márc. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az a legrosszabb mikor mondjuk neki hogy szép, de ő azt válaszolja, hogy nem is az. Na ennél rosszabb nincs. Akkor mégis mit mondjak mikor kedveskedni akarok neki? O.o

19/F

2011. márc. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!