Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kérdezzem meg a lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérdezzem meg a lányt akit nagyon szeretek hogy járna e velem?

Figyelt kérdés

nagyon régóta szeretem ezt a lányt és nagyon sokat beszélgetünk meg ilyesmi.De járásnak tekinthető az hogyha sokszor fogdossuk egymást??

NAGYON KÉNE A SEGÍTSÉG ÉS NAGYON GYORSAN

Segítsetek lécci


2011. márc. 27. 17:27
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
a pizzázó jó ötletnek tűnik de a gyors étterem nem annyira sztem nem jóó ötlet egy gyors étterembe vinni egy szép lányt de vhová máshová elmehetnénk séta is jó ötlet legalább addig is kettesben vagyunk
2011. ápr. 9. 18:18
 12/13 Abonyi válasza:
Azért írtam gyorsétermet mert nemtudtam hogy vagy elengedve anyagilag,amúgy éttermet írtam volna:D
2011. ápr. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
aha értem az étterem még szóba jöhet és lehet hogy el is megyünk köszi a kommentet :)
2011. ápr. 10. 10:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!