Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kivel jarjak? A volt pasimtol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivel jarjak? A volt pasimtol kerdezzem meg, hogy akar-e vagy egy olyannal, akit nem is szeretek?

Figyelt kérdés
ez egykicsit bonyolult lessz,de nem tudom,hogy dontsek..van egy osztalytarsam akivel eletemben eloszor jartam,ot nem mondom ,hogy szeretem,de ha megkerdezne,hogy jarnak-e vele,akkor igent mondanek.viszont sokszor becsapott,hogy akar jarni es kozben megse.ezert mar egy fiunak se merek hinni.van megegy fiu aki 2 evvel idosebb nalam es akar velem jarni,de en nem szeretm ot,ha jarnak vele csak nekem lenne nehezebb vagy meg lehetne probalni?hatha beleszeretek nem? vagy o vele,vagy szerintetek hulyeseg megkerdezni az osztalytarsamat,hogy akarna -e meg egyszer velem? :(
2008. márc. 2. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem kerdezd meg a az osztalytarsad hogy akar-e veled jarni...es hany eves vagy?sok sikert,kulonben azt csinald amit a szived diktal :)
2008. márc. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintemm ha egyiküket is igazán szeretnéd nem aggódnál ilyeneken! :) sok sikert
2008. márc. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell feltétlenül járnod valakvel, csak hogy legyen valakid,a volt pasid minek ha nem bízol benne,és az a múlt.A másik megintcsak minek, ha neked nem jön be,magad csapod be.Inkább várj, és hidd el amikor nem számítasz rá eljön anagy ő.
2008. márc. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyikkel se járj. Keress egy olyan fiút, akit te is szeretsz, meg ő is viszontszeret.
2008. márc. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
SENKIVEL MERT HA NEM EGY TÁRS KELL CSAK EGY PASI MÁRPEDIG ITT SZERINTEM EZ A HELYZET AKKOR JOBB HA EGYEDÜL VAGY, NEM VAGY TE MÉG ÉRETT EGY KAPCSIRA AKÁRHÁNY ÉVES VAGY HA ILYEN KÉRDÉST TESZEL FEL nem akartalak megbántani de nekem teljesen ez jött le abból amit leírtál
2008. márc. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!