Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ennyire nem bízik meg bennem a párom, akkor itt az ideje szakítani?

Figyelt kérdés
ugyanis mi több éve együtt vagyunk, együtt élünk. én másképp éltem, mint őt. szabadabb elvű voltam, tettem dolgokat, amivel megbántottam többször is. végül mindig megbocsátott és én is megváltoztam. viszont máshova ment dolgozni, már pár hónapja és nem bízik meg bennem. már annyira nem, hogy nem tudjuk, mi legyen. menjek e utána, vagy sem. én nagyon szeretem, bármire képes vagyok érte, viszont elegem van, hogy mindig meggyanusít és ennyire nem bízik meg bennem. ő meg nem hisz nekem. mi legyen egy ilyen helyzetben? ráadásul alig találkozunk, hogy tudjunk normálisan beszélgetni. előre is köszi a válaszokat! én nő 28, ő 33.
2011. márc. 27. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:

húhaa nehéz helyzet!

Szerintem ha attál neki okot akkor bizonyítanod kell,hogy már nem vagy olyan ..

Valahogy meg kell bíznotok egymásban :))

Beszéljétek meg .. de ha nem megy akkor inkább sztem ne erőltessétek,mert bizalom nélkül nem kapcsolat egy kapcsolat legalább is sztem .. 16/L

2011. márc. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Neked kell eldönteni, hogy együtt tudsz e élni az állandó gyanúsítgatásokkal, vagy nem. Ha kételyeid vannak, inkább ne menj. De te viseled a döntésed következményeit.
2011. márc. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a szabadabb élet alatt azt érted hogy nem igazán voltál hűséges és több partnered volt mint a párodnak?
2011. márc. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nektek kell tudni h mennyire szeretitek egymást. De ha ekkora a féltékenység, akkor vitatható. Elsősorban benne keresd a hibát, kivéve ha nem adtál neki okot a féltékenységre. De nektek kell tudni, hogy jó-e így élnetek, vagy h boldogok vagytok-e. Szerintem nem.
2011. márc. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!