Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel tegyem magam szexissé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tegyem magam szexissé 20 évesen egy 23 éves pasi előtt?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok.egy melóhelyen dolgozom egy 23 éves jó pasival.Ő nem az a menő tipus de jól néz ki,ad magára.Én tök átlagos vagyok és szeretnék feltünni neki.amúgy szoktunk beszélgetni,kávézni,együtt cigizni...stb.de a melóhelyen kivül nem voltunk sehol én nem merek lépni irányába mert egy kicsit zárkózott a srác és nem tudom mit szólna.Amúgy neki kéne lépni.Szóval mivel hívjam fel a figyelmét magamra?Ja és a más ruha nem jó mert uniformisban dolgozunk!Más ötlet?
2011. márc. 27. 14:17
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Szívd szexisen a cigarettát.
2011. márc. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Plusz vegyél egy piros nyalókát és kezd el szexin szopni, miközben a szemébe nézel. Biztos feltűnik neki, hogy akarsz valamit.
2011. márc. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Akár te is elhívhatod őt bulizni, előtte beültök valahova, iszogattok, beszélgettek....menni fog
2011. márc. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Tanulj meg flörtölni!

Egy-két sejtelmes pillantás, megérinted a karját, elejtesz pár kétértelmű, finom célzást, és a többi, és a többi.

2011. márc. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az az elvem, ha egy fiú akar valamit az úgy is elmondja. Ha nem akkor ő baja. - régimódi de ez van. Megkímél a puhányoktól. És azoktól akikkel amúgy sem lenne semmi.


Ad továbbra is önmagad, ha akar valamit, úgy is lépni fog.

2011. márc. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

14:28:

Itt nem az a kérdés, hogy vajon akar-e a srác valamit, hanem a kérdező össze akar vele jönni. Márpedig, ha Ő nézte ki magának és nem fordítva, akkor tegyen Ő érte.


Kérdező:

Írtad, hogy zárkózott. Alakíts ki vele minimum egy haveri viszonyt, ismerd meg valamennyire. Majd összejön valami, ha bejöttök egymásnak.

2011. márc. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Az az elvem, ha egy fiú akar valamit az úgy is elmondja. Ha nem akkor ő baja. - régimódi de ez van. Megkímél a puhányoktól. És azoktól akikkel amúgy sem lenne semmi. "


Jaj, a híres női büszkeség, meg öntudat. Miért vagy te annyira különleges, hogy nem alacsonyodsz le annyira, hogy elmond valakinek, hogy bejön? Aztán majd gyere vissza ide sírni, hogy nem kellesz senkinek!


Ha jól emlékszem volt már egy-két ilyen 20 évesen hogyan jöjjek össze egy 23 évessel, akivel egy helyen dolgozok. Úgy látszik nem kaptál hasznos választ. Még mielőtt beleélnéd magad, ezernyi oka lehet, hogy nem jön össze a dolog: elege van a kapcsolatokból és az emberekből (amit meg tudok érteni), nehéz időszakot él át és egyedül akar lenni, vagy amúgy is szeret egyedül lenni, személy szerint csak te nem jössz be neki. A legfontosabb, hogy felejtsd el a szokásos női baromságot, hogy majd féltékennyé teszed, mert az nem fog beválni. Látványosan nem nyomulj rá, mert az nagyon taszító tud lenni. A legjobb megoldás a fokozatosság. Igyekezz vele normális lenni, esetlen kideríteni az érdeklődési körét.

2011. márc. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Velem is hasonló szitu van, de elhatároztam nem teszek semmit, fura, mert hiába van ott mellettem nem nagyon beszélgetünk, ha kezdeményezek ő válaszol, és újra csend lesz, nem akarok nyomulni, nem tudom tudja-e, hogy tetszik nekem, de sejtem, hogy igen.

Továbbra is kedves leszek, sokat mosolygok, aztán ha lép, boldogan lépek én is felé, ezt tanácsolom neked is.:)

2011. márc. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

OFF


nem női büszkeség. De a férfi legyen férfi.

2011. márc. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Add önmagad es ugy hivd fel magadra a figyelmet. Szerintem a szadat hasznald leginkabb es nem a szopasra gondolok.
2011. márc. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!