Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért leszek ettől ideges és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért leszek ettől ideges és féltékeny?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy rettentő ideges leszek, ha arra gondolok, hogy előttem a párom, lefeküdt lányokkal. Ez még nem idegesítene fel annyira, De 1 lánynak tudom a nevét, ráadaásul ismerem is ( látásból, de mellesleg 1 rossz k*rva). előttem csak egyéjjszakásai voltak, de valahogy mindig felkavar, ha rágondolok. Mit tegyek ? :(
2011. márc. 26. 23:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
megértelek.. a nemi betegségek miatt nem aggódsz?
2011. márc. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem 4 lánnyal volt előttem számszerint, és gumi nélkül sose szexeltünk még...
2011. márc. 26. 23:29
 3/12 anonim ***** válasza:

Hát ne gondolj rá...

Mármint teljesen megértelek, én barátom is elég sok lánnyal volt előttem, és ha legalább barátnő lett volna, az vmi, de ha belegondolok, hogy csupa könnyűvérű csajszi, csakúgy, olyan... féltékennyé tesz.

Ezért nem gondolok rá.

20L

2011. márc. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nyugodj meg, ha hosszabb idehe veled van, akkor nem lesz gond :)
2011. márc. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
10 hónapja vagyunk együtt, de egyszerűen felkavar meg ordibálni kezdek, ha feljön a téma...
2011. márc. 26. 23:30
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom Neked ő az 1. Én több, mint 3 év alatt nem tudok emiatt nyugodtan aludni- pedig egyetlen lánnyal volt előttem a barátom, vele majdnem 2 évig, viszont sokaktól hallottam, hogy milyen ronda meg elviselhetetlen lány volt, és a barátom szerint a szex is egy nagy 0 volt vele. Akármi rosszat mondott Ő, vagy hallottam mástól egyszerűen zavar a tudat, hogy volt már mással is. De csak néha jut eszembe. Valószínűleg ez még évekig bennem lesz, mivel nekem sosem volt más, akivel lefeküdtem.

Hogy mit csinálok ilyenkor? Arra gondolok, hogy én mennyivel különb vagyok nála, semmilyen tekintetben nem ér a nyomomba se és MOST engem szeret a barátom.

Próbálj Te is arra koncentrálni, hogy azokat a lányokat nem is szerette, de Téged igen.

20L

2011. márc. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
előttem író! nagyon köszönöm !:)
2011. márc. 26. 23:40
 8/12 anonim ***** válasza:
az én kiszemeltem 3 lannyal is volt, de valahogy nem tud zavarni.. ha túl leszel az első szerelmeden, te is másképp fogod latni a dolgokat :)
2011. márc. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
kedves kérdező,én is ugyanígy vagyok ezzel.akárcsak mintha én írtam volna ki a kérdést.pedig nekem nem ő az első szerelmem,nem ismerem a lányokat se akivel előttem volt.bár mondjuk nálunk jobb mert neki csak 2 volt.míg nekem volt sok rövidebb kapcsolatom(ez nem azt jelenti hogy k.rva vagyok)és volt egy 2éves kapcsolatom is(ő volt az első szerelem)de nála ezek a dolgok nem idegesítettek hogy ki volt neki előttem.a mostani páromnál pedig igen.úgy érzem ha most neki a jövőbe lenne más akár mellettem(ha megcsalna) vagy pedig ha szakítanánk utána akkor bele bolondulnék a fájdalomba,és a féltékenységbe
2011. márc. 27. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
én is így érzek...:(
2011. márc. 27. 09:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!