Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés

Van egy lány az osztályban.

Még kilencedikben iskola vége előtt, néha odajött hozzám, beszélgetni.

Aztán mondott ilyen, hogy lefényképezhetem.

Msn-en megismertem egy másik lányt (nem a kérdésben szereplőt), és a lány kérte, hogy írjam, ki, hogy őt szeretem, erre a kérdéseben szereplő lány, kb félmáspodpercmúlva, rám írt miután kiírtam, hogy kicsoda ez a lány, meg hogy hívják stb. (De rögtön le is vettem a kiírást mert élőben nem is találkoztam azzal a lánnyal.) Még az iskolába a barátnői előtt is kérdezte tőlem, kicsoda, hol lakik, szép lány-e.

Aztán tizedikben, megint néha odajött hozzám, meg volt egy srác akivel elég jóban vannak, és a srác kérdezte, a lány jelenléte előtt, hogy van barátnőm?

Aztán néha megkérdezi mennyi az idő, meg hányadika van.

Olyan is volt, hogy én egyedül írtam dolgozatott, és hátrafordult, és kérdezte, hogy megy, meg segítene de nem tudja.


2011. márc. 26. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen,egyértelmű jele h tetszel neki =)
2011. márc. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tetszel neki, de ne szúrd el ilyen hülye kiírásokkal! Közelíts felé, de ne nyomulj. Beszélgessetek sokat, és ha engedi akkor öleld meg. :D


Sok sikert, sok boldogságot :]

2011. márc. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tetszel neki!! Lépjél,ha nem akarod elveszíteni és nem akarsz utána azon bánkódni,hogy miért nem tetted meg! 15/L
2011. márc. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Tutira tetszel neki!

a csaj csak azért kérdezi meg tőlled, hogy hány óra van, meg ilyesmi, hogy elkezgyetek dumálni.

hívd meg egy helyre, és dumáljátok ki magatokat! :))

sok sikert!

2011. márc. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!