Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szerelmes vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
Van egy barátom de vele nem igazán jövök ki mert sokkal jobban érzem magam hogyha nincsen velem. Nélküle minden jobb. És van egy osztálytársam akivel mindennap beszélek órákig és valahogy amikor meglátom kiugrik a szívem és azt mondta hogy én több vagyok neki már mint egy barát de még nem szerelmes belém de könnyen átmehet szerelembe. és amikor beszélünk olyan görcsbe van a gyomrom. Szerelmes vagyok?
2011. márc. 26. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Fellángolás, szenvedély. A barátoddal (márha úgy barátod, hogy jártok) viszont szakíts minél előbb, ha nem vagy belé szerelmes, meg jobb nélküle.
2011. márc. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ha ez nem fellángolás? Hanem tényleg szerelem?
2011. márc. 26. 20:45
 3/5 anonim ***** válasza:
IGEN.:)
2011. márc. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ja.
2011. márc. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 R3al ***** válasza:
Ismerős érzés... SZERELEM !
2011. márc. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!