Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Miben "változtassak"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miben "változtassak"?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy nem vagyok az a tipikus szépfiú, se kockahas, se kigyúrt izmok, nincs szőke haj, nincs kék szem. Az általános iskola edzett meg legjobban, ott nevelődtek belém a viselkedésformáim. Ezekhez kérnék segítséget. A méretem miatt állandóan én voltam az osztály fekete báránya. Kb. 180 cm vagyok, a súlyom erősen közel a 80kg-hoz, de folyamatosan fogyok. Akkor is valami ilyesmi volt a magasság/súly arányom. Emiatt gyakran kaptam jó pár verést, először még nem tudtam mit tegyek, de későbbre megtanultam, hogy könny és szemrebbenés nélkül kell eltűrnöm az ütéseket, hogy ne lássanak gyengének. Az érzéseim visszafogtam, és most is visszafogom. Mindig ugyanazzal a komoly nézéssel látnak, sötétzöld kabátban, zsebre tett kézzel. Azt hiszik mások, hogy én ezzel menőzök, holott épp megpróbálok "eltűnni a világból". Van egy lány, akit nagyon szeretek (szerelemmel), Ő ezt tudja is, de mivel nem érzi ezt viszont, megmaradt a nagyon jó barátságunk, ami eddig is összekötött. Viszont még felé sem mertem megnyílni úgy, ahogy talán kellene. Félek, hogy ha látná rajtam az érzéseim, gyengének tartana. A barátnői hülyének nézik, amiért velem barátkozik, merthogy "egy ilyen depressziós, sötét alakot hogyan lehet kedvelni", meg ilyenek. Szerintetek merjem megmutatni az igazi énem, vagy maradjak a fapofa sötét alak?
2011. márc. 26. 16:05
 1/9 Moszuke ***** válasza:

///Szerintetek merjem megmutatni az igazi énem, vagy maradjak a fapofa sötét alak?///


ugye nem komoly ez a kérdés?:)

2011. márc. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mindenféleképpen merj megnyílni=) a leányzó előtt, mivel semmi veszteni valód nincsen=) szerintem nem kell változtatni=)

Szívből nagyon sok boldogságot Kívánok nektek <3

16Ł

2011. márc. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Erre csak azt tudom mondani hogy vállald fel magad és ne érdekeljen ki mit gondol rólad,mert nem ismernek.
2011. márc. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 szamóca. ***** válasza:

a választ te is tudod. valószínű inkább azt várod hogy megerősísünk, esetleg hasonló emberekre találj, vagy tanácsokat kapj hogy hogyan tedd meg ezt.

erre neked kell rájönnöd, neked kell emgnyílnod. ne félj az emberektől. ne félj önmagad lenni csak azért mert sérthető leszel tőle. ha bezárkózol megóvod magad a csalódástól, de egyben a boldogságtól is. és hidd el az életben pár másodperc boldogság megér pár év szenvedést is :)

2011. márc. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Dobd el végre azt a sötétzöld kabátot, mint minden baj forrását!
2011. márc. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Emiatt gyakran kaptam jó pár verést, először még nem tudtam mit tegyek, de későbbre megtanultam, hogy könny és szemrebbenés nélkül kell eltűrnöm az ütéseket, hogy ne lássanak gyengének."


Ki mondta hogy szemrebbenés nélkül kell tűrnöd? Talán ők? És miért nem ütöttél vissza? Szerinted ilyen egy igazi férfi? Hagyja magát befenyíteni?


"Az érzéseim visszafogtam, és most is visszafogom."


Neked még nem lett eleged ebből? Ebből, hogy téged valójában senki sem ismer (azt ismerik akinek akarsz látszani)?


"Azt hiszik mások, hogy én ezzel menőzök, holott épp megpróbálok "eltűnni a világból"."


Magyarul: befenyítettek és most még önmagadat se mered felvállalni, álarc mögé menekülsz, erősnek akarod mutatni és hinni magad de valójában végtelenül gyenge vagy. Szerinted mit fog szólni a lány, ha kiderül hogy nem az vagy akinek látszol?


Önbizalmad 0, azaz NULLA. Ezt kell felfejleszteni amennyire csak lehet (rengeteg könyv kapható a témában). Első lépésként az is megteszi ha megtanulod önmagadat adni. Kövesd az érzéseidet (ne szégyelld őket, minden érzés okkal van jelen), illetve figyeld meg rendszeresen hogy mit miért érzel. Ismerd meg önmagadat mielőtt a lány ismerne meg téged! Figyeld hogy mit akarnak az érzéseid mondani, tudatni veled, mert ez nagyon fontos (akik elfojtják az érzéseiket, azok előbb utóbb bekattannak).

2011. márc. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Meg fogom próbálni megnyitni a kaput az érzéseim és a világ között, bár nem lesz könnyű ennyi év után.
2011. márc. 26. 16:30
 8/9 A kérdező kommentje:
Kedves 16:29-es válaszoló! Azért nem ütöttem vissza, mert nem gondolom, hogy az én fájdalmam csökkenne, ha másnak fájdalmat okoznék. És igen, az önbizalmam nulla. Ezt valóban jól látod. De ha egy nagyképű észosztó lennék, aki a saját Istene, szerintem akkor meg azért nem kedvelnének. Én inkább az embereket szeretném megismerni, magamat már bőven eleget tanulmányoztam, hisz volt rá időm, mikor nem volt senki, akivel beszélhettem volna.
2011. márc. 26. 16:36
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, fokozatosan megnyílhatnál neki.
2011. márc. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!