Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Volt már veletek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Volt már veletek olyan, hogy a barátnőtök sminkben tök jól nézett ki, de amikor elsőnek aludtatok együtt és nem volt rajta smink, akkor már nem tetszett?

Figyelt kérdés
És mit csináltatok?
2011. márc. 26. 07:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem igen sminkelem magamat, max nagyon halványan, vékony rétegben, hogy az arcom alapvető "vonásait", esetleges hibáit ne takarjam el, így nem éri nagy meglepetés a srácokat az első együtt töltött éjszaka után sem. Őszintén szólva csak sajnálni tudom az olyan lányokat, akik olyan szinten nem merik vállalni az arcukat, hogy még ahhoz is hat kiló vakolat kell, hogy leugorjanak a sarki abc-be. Én örülök, ha a párom smink nélkül is felismer az utcán! :)
2011. márc. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!