Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Reménytelen az egész? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen az egész? Mit tegyek? Ti mit tennétek? Nekem nincs már rajta kívül.

Figyelt kérdés

Úgy érzem sokan elfordultak tőlem, vagyis, hogy a barátomon kívül mindenki, de már ő is kezd. Ha én egyszer kiakadok, akkor megcsinálja azt, hogy én legyek a hibás mindenért, még akkor is, ha a suliban bántanak, vagy otthon.

Sokszor gondolkoztam már azon, hogy már elég volt mindenből, hogy meg kéne halni, akkor minden könnyebb lenne. De mindig ott volt bennem hogy ő van és kellek neki... De már kezdem elveszíteni ezt az érzést és félek, hogy egyszer megteszek valamit, amit már túl késő lenne megbánni...

Viszont még én tudom hogy szeretem! De benne már nem vagyok biztos....


2011. márc. 26. 01:24
 1/2 anonim ***** válasza:
hú énis nagyot koppantam kezdek kilábalni belőle majd ha gondolod irhatsz privátot :)
2011. márc. 26. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, csakhogy nekem nincs barátom, de rájöttem, hogy hülye voltam és már jól vagyok, várj az idő segít :)) és a barátoddal kapcsolatban, beszéld meg vele és mond el mit érzel, ő majd megnyugtat téged :))
2011. márc. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!