Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám megbeszélni ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám megbeszélni ezt vele? Fiuk veletek fordult már elő ilyen? :S

Figyelt kérdés

Barátommal a minap beszélgettünk erről. Egy együttlét nálunk általában fél óra és 45 perc közötti hosszúságú szokott lenni, és ő mondta nekem, hogy én sokkal később "unom" meg. Mármint sosem volt azzal gondja hogy ne tudta volna visszatartani hogy ne menjen el, ezért általában eltudjuk dönteni meddig csináljuk...mindent megkapok tőle az ágyban amire vágyom, sokszor talán még túlságosan is odafigyel rám. Régebben szedtem tablettát, most óvszert használunk, de következő hónapban újra tablettázni fogok. Ő mondta hogy óvszerben sokkal hamarabb "megunja" a szexet, mintha nem is csinálnánk...az igaz hogy óvszerben nem tud elmenni, csak ha levettük és utána én neki kézzel...

Mondta hogy nem akart ezzel megbántani és hogy eddig is azért nem mondta, ezért is nem akarom ugy felhozni, mert akkor csak még jobban bezárkózik, mert látni fogja hogy elgondolkodtatott...de viszont azt sem akarom hogy csak miattam csinálja, holott neki már nincs is kedve hozzá...bennem eddig mindig az élt hogy tökéletes a nemi életünk...de most kezdem azt hinni hogy az egész csak egy törődő kompromisszumon alapult....:S Mit tehetnék?


2011. márc. 25. 23:42
 1/2 AtyeszLL ***** válasza:

KOMMUNIKÁCIÓ!


Az látszik, hogy őszinték vagytok egymáshoz, és ez nagyon jó jel.

Beszéljétek ki magatokból a legkisebb problémát is, mert ha sex közben csak arra tudsz gondolni, hogy biztos nem élvezi, akkor az egész el van rontva.

Mi fiúk, általában utáljuk az óvszert.

Sexelni viszont szeretünk. A kompromisszum ennyi, ne keresd tovább a hibát!

A hiba nem az ön készülékében van.

2011. márc. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Próbáljátok meg "húzni" egymást. Ne add magad oda neki túl hamar. akár ki is kötheted az ágyhoz. Az a lényeg, hogy már szinte csurogjon a nyála utánad. Vagy ne engedd neki, hogy beléd tegye azzal nagyon lehet húzni őket. Vagy csak nyalogasd neki de ne kapd be... Vagy mi azt is szoktuk hogy én vagyok alul és éppen hogy csak a farkának a fejét engedem magamba. aztán tövig magamra húzom aztán kiveszem teljesen:) Ilyenkor már szinte könyörög, hogy "kérlek csak egy kicsit engedd meg hogy csináljam..." és ez nem csak neki sokkal izgatóbb:)

De az is jó ha 1-1,5 hétig nem csináljátok...(táv kapcsolatban vagyok, tudom hogy nehéz, de megéri:))

2011. márc. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!