Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hülyeség vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hülyeség vagy normális? :S

Figyelt kérdés
arrol van szó hogy 16 éves lány vagyok és van egy 5 hónapos kapcsolatom.. minden rendben megy.. ő az első olyan pasim akit télleg szeretek! akibe szerelmes vagyok. és ő is nagyon nagyon szeret engem. És az van hogy nagyon kötődök hozzá.. én olyan vagyok hogy nem nyilok meg seneki elött és nem mutatom ki az igazi érzelmeim.. amikor belül sírok akkor kivül mosolygok.. és ő az a srác aki elött télleg meg nyilok és teljesen önmagamat adom. nagyon szeretem mindennél jobban. és szó szerint ő a mindenem mert másra nem tudok számítani.. és az a lényeg hogy.. fura érzésem van amikor hív elötte érzem ha hívni fog.. vagy ha fel jön msn-re akkor is érzem ha jönni fog.. ha a közelembe van és nem tudok róla.. akkor is érzem.. szerintetek ez hüyleség vagy normális? / télleg érzek valami furát olyankor./
2011. márc. 25. 19:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
húú de kisköcsög vagy te..
2011. márc. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!