Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hülyeség vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hülyeség vagy normális? :S

Figyelt kérdés
arrol van szó hogy 16 éves lány vagyok és van egy 5 hónapos kapcsolatom.. minden rendben megy.. ő az első olyan pasim akit télleg szeretek! akibe szerelmes vagyok. és ő is nagyon nagyon szeret engem. És az van hogy nagyon kötődök hozzá.. én olyan vagyok hogy nem nyilok meg seneki elött és nem mutatom ki az igazi érzelmeim.. amikor belül sírok akkor kivül mosolygok.. és ő az a srác aki elött télleg meg nyilok és teljesen önmagamat adom. nagyon szeretem mindennél jobban. és szó szerint ő a mindenem mert másra nem tudok számítani.. és az a lényeg hogy.. fura érzésem van amikor hív elötte érzem ha hívni fog.. vagy ha fel jön msn-re akkor is érzem ha jönni fog.. ha a közelembe van és nem tudok róla.. akkor is érzem.. szerintetek ez hüyleség vagy normális? / télleg érzek valami furát olyankor./
2011. márc. 25. 19:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

hát ilyen ez. megérezzük a dolgokat valamiért...de ez mindenkiben ott van.

Pl amikor valaki néz, hiába hogy én nem nézem, megérzem hogy néz, és én is oda nézek (:

2011. márc. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
akkor nem vagyok dilis? :DD xĐ
2011. márc. 25. 19:48
 3/11 anonim ***** válasza:

én hiszek neked, mert van olyan h a pároknak van egy kis dobozkája amikbe "beleteszik" az érzéseiket, érzelmeiket, és amikor az egyik szomorú akk a másik is az és így tovább

és sztem ha egy ember ennyire szereti a másikat, akk van egy különleges kötődés, amit nem tok megmagyarázni ( már velem is volt ilyen )

ez egy ilyen furcsa dolog, de gondolom ez normális...

2011. márc. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

telepátia...az én kapcsolatomban is működik :)

de sose hiszek neki és magamat hülyézem le, mire később kiderül, hogy tényleg az történt

2011. márc. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
jaaaaa, elsőnek nagyon igaza van..:D:D (Y):D szal ilyet meglehetérezni..bár az h érzed mielőtt felmegy msnre az durva..de olyan is van..velemis előfurdult már ilyesmi :)
2011. márc. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nem, nem vagy az :)
2011. márc. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
helyesírás órára nem akartál még elérezni???
2011. márc. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Velem az történt ,h amikor katona voltam és mentem vissza mert sokszor hazaengedtek .Amikor keresztül mentem az egyik szomszédos városon mindig azt éreztem , h itt valami nőügyem lesz még , pedig akkor az égvilágon senkit nem ismertem abból a városból .

Rá 4 évre megismerkedtem egy tanítónénivel, akivel jóba lettünk és kiderült , h odavalósi.El is vett férjéül és életünk is abban a városban is néhány évig.Lehet h régimódiak vagyunk de már 18 éve ő a feleségem:) de ha csak lehet nem törődöm a megérzésekkel!Pedig hajjaj....

;)

2011. márc. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

szerintem nem vagy hülye

én nem nagyon hiszek a természte feletti erökbn stb de ez tnyleg furcsavagy csak véletlen

csak azt nem tudom miért a szexualitás kategoriába irtad?

2011. márc. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

köszi mindenki :) szóval akkor normális vagyok. :D

/a helyesírásomat ne fikázd mert lesz*rom :)mit dumálsz. :) /

2011. márc. 26. 07:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!