Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám elérni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elérni, hogy belém szeressen? Van barátnője, de nem vagyok neki közömbös.

Figyelt kérdés

A nővérem legjobb barátnőjének a barátjáról lenne szó. Mikor először megláttam, tudtam, hogy Ő kell nekem. Teljesen olyan, akiről egész életemben álmodtam. Helyes, aranyos, szexi, kreatív, elvont stb. Már lassan 1 éve halálosan bele vagyok zúgva. Mindig próbálok hozzá közeledni mikor találkozunk, tök kedves velem, ha beszélünk, meg pl. kikértem a véleményét egy festményemben, azt mondta, nagyon tehetséges vagyok. Sajnos azt tudom, hogy a barátnőjét szereti, de már csak idő kérdése szerintem a szakítás, a csaj egy hisztis plázacica, a srác mégis azt mondja, milyen szenvedélyes:( Másik dolog meg, hogy szinte csak a szex tartja őket össze, erről múltkor volt szó, hogy mostanában mindig úgy csinálják, hogy a srác be van tépve..na mindegy. Hogy érjem el, hogy belém szeressen? Nem akarok kioktatást, használható tanácsokat kérek.

21L


2011. márc. 25. 19:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha csak a stílusukat látod, nem tudod megítélni, hogy összeillenek-e.
2011. márc. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
75%
21 évesen ne legyél már ilyen.....fordított esetben neked, h esne ha vki elakarná venni tőled a szerelmed....és szted ha a mostani bnőjével ezt megcsinálta, akkor veled nem tenné??
2011. márc. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Na amit eddig kaptál az mind kioktatás volt és bízom benne h ezekből rájössz h tényleg hülyeség amit csinálsz/csinálni akarsz.

ÉS am most tényleg egy drogos sráccal akarsz járni?ez komoly? én eleve rá sem néznék arra akiről megtudnám h drogozik főleg szex előtt...az milyen már....

am tegyük fel h tényleg csak a szex tartja őket össze nem gondolod h már rég összejött volna veled ha érdekelnéd? és ha esetleg összejöttök és te nem vagy olyan "szenvedélyes" mint ez a csaj akkor nem gondolod h 1-1 éjszakára vissza fog menni hozzá?

2011. márc. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy csak a képeid nem közömbösek neki.
2011. márc. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!