Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám elérni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elérni, hogy belém szeressen? Van barátnője, de nem vagyok neki közömbös.

Figyelt kérdés

A nővérem legjobb barátnőjének a barátjáról lenne szó. Mikor először megláttam, tudtam, hogy Ő kell nekem. Teljesen olyan, akiről egész életemben álmodtam. Helyes, aranyos, szexi, kreatív, elvont stb. Már lassan 1 éve halálosan bele vagyok zúgva. Mindig próbálok hozzá közeledni mikor találkozunk, tök kedves velem, ha beszélünk, meg pl. kikértem a véleményét egy festményemben, azt mondta, nagyon tehetséges vagyok. Sajnos azt tudom, hogy a barátnőjét szereti, de már csak idő kérdése szerintem a szakítás, a csaj egy hisztis plázacica, a srác mégis azt mondja, milyen szenvedélyes:( Másik dolog meg, hogy szinte csak a szex tartja őket össze, erről múltkor volt szó, hogy mostanában mindig úgy csinálják, hogy a srác be van tépve..na mindegy. Hogy érjem el, hogy belém szeressen? Nem akarok kioktatást, használható tanácsokat kérek.

21L


2011. márc. 25. 19:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem kioktatás: egy kis, saját szén alapú entitásának anyagi javakra cseréléséből élő lény vagy...
2011. márc. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Én mégis "kioktatlak", nem azért, mert ki akarok cseszni veled, épp ellenkezőleg. Remélem, 21 éves felnőttként már megérted, miért.


Először is, te nem tudhatod, milyen a kapcsolatuk, csak belelátsz mindenfélét, mert szerelmes vagy. Ez annyira tipikus, aki foglalt emberrel kezd, mind ezzel a szöveggel menti magát, hogy úgyis rossz a kapcsolata és veled majd boldog lesz. Akármilyen is a kapcsolatuk, nem rád tartozik. Hagyd őket szépen békén, aztán ha valóban szakítanának, onnantól szabad a pálya.


Másodszor, tegyük fel, hogy szétszeded őket és összejössz a pasival. Fel se merülne benned, hogy a következő lány, aki majd kiszemeli magának, ugyanígy szétválaszt majd titeket?


Végül, írtad, hogy betépve szokott szexelni. Mi a garancia arra, hogy veled nem tenné ugyanezt? És ha megtenné, nem éreznéd megalázónak? Nem beszélve arról, hogy ha most ilyen, mi lesz belőle fiúből később? Milyen apa lesz? Komolyan kell neked egy ilyen srác?

2011. márc. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ne akard elszedni a csajszi barátját. Nekik is bekavarsz, meg a nővérednek is. Ha a srác akarna tőled valamit, akkor otthagyná a barátnőjét, mármint ha valami komolyat akarna.
2011. márc. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha ember akarsz maradni, akkor nem ütsz le senkit senki kezéről, de kivárhatod, hogy szakítanak és akkor szabad a pálya. De ha nem szakítanak, akkor ne otrombíts bele senki kapcsolatába! És főképp ne minősítsd őket, mert a kapcsolatuk az az ő dolguk.
2011. márc. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem sem légy önző és ne duld szét a másik kapcsolatát,majd ha rossz neki otthagyja a csajt és akkor talán lehet valami.Mondjuk nem valami bizalomgerjesztő ha a pasi betép néha.Amúgy meg ha hisztis pi..a(persze minimális elfogultás van benned az tuti)attol mmég lehet hogy ők jol megvannak.Gondolj bele abba hogy te vagy valakivel és a te pasidat akarná valaki elszedni igy na biztos nem lennél jó véleménnyel a kicsikéről.
2011. márc. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De úgy érzem, hogy az ő kapcsolatuk nem őszinte..miért lenne együtt egy ilyen különc srác egy mindig magassarkús cicababával? Nem közvetlen az a csaj, olyan, mintha mindenkit kiröhögne, neki az a legfontosabb, hogy jól nézzen ki, és nincs benne semmi jó dologban. Közben meg ő a szenvedélyes, érzéki nő a srác szerint..meg a srác gyereket is akar, holott tökre nem olyan beállítottságú. Az a csaj csak kihasználja, nem értem
2011. márc. 25. 20:12
 7/14 A kérdező kommentje:
Hát a betépés olyan dolog, hogy a lány nem drogozik, a srác viszont igen, és a csajnak ez a baja, hogy még szex előtt is, mert a srác olyankor jobban átéli a dolgokat..totál nem illenek össze, csak annyiban kb, hogy mindketten művésznek készülnek. Én viszont jobban tolerálnám ezeket a dolgait
2011. márc. 25. 20:17
 8/14 anonim ***** válasza:

"Mindig próbálok hozzá közeledni mikor találkozunk, tök kedves velem, ha beszélünk, meg pl. kikértem a véleményét egy festményemben,azt mondta, nagyon tehetséges vagyok."


ez még nem azt jelenti,hogy szerelmes beléd vagy hogy akar valamit.egyszerűen kedves veled,tetszett neki a festményed.ne képzelj bele olyat,ami nincs...hidd el,jobb ha kimaradsz belőle,és nem szeded szét őket...24/N

2011. márc. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
honnan veszed?lehet h ha lehullana a rózsaszín felhő,és rájössz h neked sem tetszik,hogy rendszeresen szív,hidd el ez tapasztalat,volt ilyen beállítottságú pasimanno.sok veszekedés lehet belőle,jól gondold me,és ahogy előttem írták,érezd át,hogy neked hogyan esne,ha el akarná valaki szedni a pasidat,mert úgy gondolja nem illetek össze.Én kitépném a belét az ilyen csajnak...előző voltam...
2011. márc. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Az eszedbe sem jut, hogy a srácnak tetszik ez a lány? A tűsarkújában, meg a cicanadrágjában, minden szeszélyével együtt? Gondolod, te jobban tudod, mi a jó ennek a fiúnak, mint ő maga? Azt hiszed, van bármi közöd ahhoz, hogy milyen a kapcsolatuk, vagy hogy van róla bármi fogalmad így külső szemlélőként? Meg sem fordul a kis fejecskédben, hogy te talán nem tudsz mindent róluk, talán téged nem avattak be minden apró kis részletbe. Ha egy srác beszélget veled, ne adj isten rádmosolyog egész véletlenül, az nem azt jelenti, hogy bármit is akar tőled. Ha megdicsérik a képedet, az talán csak udvarias csevegés.
2011. márc. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!