Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá esély, hogy most másként legyen?

Figyelt kérdés

Alakulóban van egy nagyon jóképű, kedves, udvarias és jó fej férfival a kapcsolatom viszont van néhány tényező, ami sajnos megnehezíti a kapcsolat elmélyítését. Történetesen az, hogy ő baromi nagy szoknyavadász volt (vagy még mindig az?) És tudom, feltehetném azt a kérdést is, hogy miért pont nálam lenne másként, de azért én reménykedem benne..

Fiúk, ti megváltoznátok, ha érdemes lenne? Van rá egyáltalán esély, hogy a mi kapcsolatunkból ne kacsintgasson ki? Vagy felejtsem el? :(


2011. márc. 25. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:
majd benő a feje lágya, ha már eléri a 30-at... Sok esélyt nem látok rá, ha még tizenéves...
2011. márc. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tizenéves, éppen az a baj, hogy elmúlt már 30 is..
2011. márc. 25. 19:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Van nem is egy ismerősöm az 50-es korosztályból...addig nem nyugszanak,amíg feláll nekik.
2011. márc. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
en is ismerek 70 eves tagot tagot akinek felesege van de huszoneves k*rvak utan szaladgal :D:D:D
2011. márc. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2 dolog lehetséges....lehet hogy nem fog megváltozni, a másik meg az h eddig még nem találta meg a neki való nőt és ezért próbálkozott összevissza...elvégre addig minek legyen vki hűséges amig nem is érdekli a másik...
2011. márc. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
en ismerek olyan sracot aki nagy "szoknyavadasz" volt de miutan megismerte a mostani baratnojet egeszen megvaltozott,azert a lanyert...szoval van ra esely h megvaltozzon...sok sikert:)
2011. márc. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lányvagyok de remélem nem baj hogy írok.

Én ugyan így vagyok ezzel, én azt gondolom hogy "kutyából nem lesz szalonna" de viszont elfelejtenmed sem kéne.

Én azt cisnálom hogy nem keresem a társaságát, dehogyha ottvan dumálok vele. Ne szomorkodj miatta egyszerűen csak ha összejön összejön, ha nem nem.Gondold így.Legyél vele közvetlen, ne vegye észre hogy szereted és megkaphat mert az ilyenek szeretnek "vadászni".Legyél ellenálhatatlan előtte, magabiztos és jófej :)

De szomorkodni semmiképpsem szomorkodj miatta.Sok sikert ;)

2011. márc. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!