Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek tetszem neki? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki? A jelek mire utalnak?

Figyelt kérdés

10.es vagyok, van egy fiú a másik osztályban. A sulival minden hétfőn kell mennünk úszásra, és sokszor megyünk illetve jövünk el onnan együtt, és sokat beszélgetünk. Amikor beszélek vele, mindig a szemembe néz, és sokszor mosolyog rám. A múltkor a folyosón csak úgy odajött hátulról, és megölelt. (Pedig a suliban soha nem kommunikálunk, csak hetente egyszer kb)

Nekem nagyon tetszik.. :)

(ja és még annyit, hogy a fiú rengeteg lánnyal a suliban jóban van, és lehet, hogy sokkal ugyanezeket csinálja. Csak egy lennék a sok közül?)

Bejövök neki?


2011. márc. 25. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen,egy vagy a sok közül.Eddig talán azt hitted,hogy kettő vagy?:O
2011. márc. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Különben nem ölelgetne direktbe! Attól még tetszhetsz neki.
2011. márc. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem úgy értettem az egy a sok közült, hanem hogy akar is valamit szerintetek, vagy csak ugyanazt csinálja velem, mint a többi évfolyamtársával?
2011. márc. 25. 18:35
 4/8 anonim válasza:
49%
Most komolyan 10 évesen mi a francot akarsz???
2011. márc. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Jajj 16vagy hát ha többi lánnyal is ezt csinálja.. csak arra vár h mejiket huzhassa meg
2011. márc. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
10.-es=tizedikes...
2011. márc. 25. 20:31
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem volt egy hasonló szitum még suliban... volt egy srác aki dettóra u.ezt csinálta kb 10 lányt akart behálózni, én ezt ügyesen ki is szúrtam mint 1 a sok közül és lekoppintottam...aztán összejött bnőmmel és láss csodát, leállt a többi csajról, azóta is együttvannak (3éve) és hűségesek egymáshoz:)
2011. márc. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:) én nagyon szivesen össze jönnék vele
2011. márc. 27. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!