Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Werte kérdése:

Fogalmam sincs merjek-e kezdeményezni! Lehet?

Figyelt kérdés

29 éves vagyok. Egy munkahelyi bulin összeismerkedtem egy lánnyal (25é)-kiderült, hogy 2 emelettel alatta dolgozom.

Annyira jó összhang volt (tánc, beszélgetés) közöttünk. Azóta minden reggel összefutunk és váltunk pár szót. Felköszöntöttem - születésnapja alkalmából.

A gubanc onnan indul, hogy párkapcsolata van - elég régóta. (aztán beszélte egy rokona, hogy talán már menyasszony is). Nem tudom, hogy van-e értelme elmondani, hogy szívesen meghívnám kávézni... hátha... (tényleg nagyon bejön és úgy érzem lehetne belőle komoly is).

De el nem akarom szakítani a párjától. (viszont rengeteg kapcsolat csak "VAN"... és nem boldogok).

Ellenben ha tudom, hogy a pasija boldoggá teszi - örülök neki, mert törekedik a srác arra, hogy jó legyen neki. Ez esetben nem is lenne kérdésem.

Ha elmondom és kosarat kapok, meg kínos mosoly és köszönés lenne... ami ciki lenne, nem?

Mit tennétek?:S


2011. márc. 25. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá. Ha jó a párkapcsolata, akkor felejtsd el.
2011. márc. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele és kérdezgess a kapcsolatárol finoman.Mikor van elég info, tudsz is dönteni.Nem kötelező egyből fejest ugrani.
2011. márc. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

semmi esetre sem szedek szét kapcsolatot. akár jó, akár nem! csak kellemetlen szitut sem akarok. magyarul: hogy tudja, hogy van valaki akinek bejön...

nem vagyok már taknyos tini, hogy átgázoljak mindenkin. inkább nézem messziről, hogy boldog...

2011. márc. 25. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!