Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan fiúk, akik féltékenyek a barátnőjük társasági életére? Miéért?

Figyelt kérdés
Nem tudom elképzelni egyszerűen, hogy lehet ekkora marhaságon agyalni...az exem folyton említgette, hogy én milyen jól megvagyok a barátaimmal, milyen nagy arc vagyok, mellettem elszégyelli magát.Nem hinném, hogy bóknak kellett volna vennem sőt ,nem kevészszer összevesztünk rajta.
2011. márc. 25. 16:32
 1/1 anonim ***** válasza:
nem nemakarnak elveszíteni, emiatt ne harapd le szegénynek a fejét, szerintem neki sem tetszik hogy így érez de nemtud mit tenni. inkább mondneki hogy csak őt szereted és ne mondjon ilyeneket mert neked ez nem tetszik és nincs így mert jól érzed magad vele stb. és így az ünbizalma is jobb lesz, meg is beszélitek és nem bántod meg.
2011. márc. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!