Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet a probléma? 17F/16/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a probléma? 17F/16/L

Figyelt kérdés
3 hete vagyunk együtt, mind a ketten egyéniségek vagyunk még is teljesen különbözőek. Én ilyen hip-hop,kosár és ezt a stílust is képviselem ő ennek az ellentéte az ilyen divat meg modell meg stb. Tegnap együtt voltunk jól megvoltunk semmi baj nem volt. Este nem tudtam vele beszélni mert nem voltam itthon. Elköszöntem tőle hogy jóéjt stb. Aztán reggel írtam neki amire nem válaszolt semmit, majd elmeséltem neki hogy mi történt velem iskolába menet erre annyit írt hogy "aha:)" aztán kérdeztem mibaj? "milenne nincsensemmi." Azóta nem beszéltünk. 3 hét alatt már 2x-3x összevesztünk hogy flegma volt vagy hogy én voltam "sok". Mit lehet ezzel kezdeni? ja és nem utolsó sorban sokszor megemlítette hogy "kajak mi csak a szexért vagyunk együtt" utána meg hogy mennyire szeret. :S:S
2011. márc. 25. 13:41
 1/9 anonim ***** válasza:
l*fasz ...nem illetek ossze ...ennyi
2011. márc. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Tipikus eset. Egy leendő bölcsész hallgatóval hozott össze a sors.

Lehet lepontozni, de a bölcsész lányok nagyon kiismerhetetlenek. Mindegyiket ilyennek ismertem meg.

Szerintem ő sem tudja mit akar, viszont ha legközelebb találkozol vele, akkor beszélgessetek is egy kicsit. Megéri, hidd el.

2011. márc. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kedves második.


Miért lenne már ez a csaj bölcsész? A bölcsészek pont, hogy arról híresek, hogy mély érzésűek, vannak gondolataik és véleményük szinte mindenről és nagyon figyelmesek a kommunikációban.

Nem tudom te milyen "bölcsész lányokkal" ismerkedtél meg, de lehet pont a befordultabb fajtával...


Kedves kérdező: a probléma valóban az lehet, amit az első írt, hogy nem illetek össze. Nincs beszédtémátok, ami szerintem ebben a korban nem meglepő. Szerintem ne eröltesd...


Főleg, ha 3 hét alatt le is feküdt veled a csaj, sőt csak amiatt vagytok együtt, akkor ő egy nagyon komolytalan jellem, hosszútávra ne tervezz vele.

2011. márc. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Semmi sem,elszakadt a lánc.
2011. márc. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
van beszédtémánk amúgy mert van hasonlóság is köztünk amiről eltudunk beszélgetni. Az fáj még nagyon hogy sokat áradozik a volt palijairól hogy ezzel ezt csin. azzal azt csin. ezzel így volt meg stb.stb.stb.:S
2011. márc. 25. 14:33
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez esetben főleg nem erőltetném.
2011. márc. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

hú, ez egy hülye csaj. nem tudom miért ilyen veled, ezek alapján te normálisnak tűnsz. értelmes választ nem igazán tudok neked adni, az az igazság. ha én komolyan veszek valakit, akkor azzal törődök, odafigyelek amit mond, érdeklődök iránta. a barátnőd az sms válaszaiból ítélve nem igazán érdeklődik. nem jósolok nektek sok jövőt. :(

találsz jobbat, fiatal vagy, úgysem vele élnéd le az életedet. :) tapasztalatszerzés.

2OL

2011. márc. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ja, még annyit az előzőhöz, hogy lehet ez rosszul fog esni, de lenézem azért, mert 16évesen 3hét alatt lefeküdt veled.. tudod én sem vagyok valami béna csaj, elég népszerű vagyok és voltam, és elég sokan meglepődtek, mikor kiderült hogy én csak 18Éves koromban vesztettem el a szüzességem, amit nem bánok, és büszke vagyok rá. bocsi, ez mellékes, csak megosztottam ezt is. :D
2011. márc. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szakított velem szóval tárgytalan :D köszönöm a válaszokat azért :DD
2011. márc. 28. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!