Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Javíthatatlan látványelvű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Javíthatatlan látványelvű vagyok, hogy vezessem rá? :S

Figyelt kérdés

(Mod.oknak: Tudom szexualitás téma körbe is fel került a kérdés, de ide talán jobban illik. Kérteik moderálni valamelyik verziót. köszönöm)


Össze jöttem egy fiúval lassan egy és fél éve. Nem volt semmi baj, nem volt szét gyúrva, de deltás volt. Mondhatni ideális. Ahogy haladt előre az idő, az élet úgy hozta, hogy fel szedett "némi" felesleget. Szeretem őt, és azt gondoltam ez nem lehet gond. (Nagyon jó az ágyban nagyon ügyes is.) De nem tudom túl tenni magam ezen a súly dolgon, lassan két hete nem szeretkeztünk. Egyszerűen nem indulok be rá.:S Tudom álszent pi.csa vagyok stb, stb. De ilyenek születtem, a kérdés nem ez, hanem, hogy: Miként tudnám neki finoman jelezni a problémámat. Nem akarom megbántani, de nem akarok úgy szexelni sem, hogy nincs kedvem. Gondoltam ha én is újra elkezdek sportolni, az majd serkenti őt is, ha "gyúrunk" együtt itthon. De nem lett lelkesebb... Nem tudom milyen formát válasszak. Azt tudom, ha ő állna oda elém, hogy "cica kövér vagy". Gyanúsan nem lenne jó kedvem. Nagyon nem... Szóval várom az építő jellegű javaslatokat. (Nem akarok palota forradalmat relatíve egy ilyen kis [mégis mekkora] hülyeség miatt.)


2011. márc. 24. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Sehogy. Mindenképp szarul fog esni neki, ha csak simán szólsz neki mi a helyzet. Mivel a pali is biztos szereti a jó szexet, hát érvelj ezzel. Hogy úúú emlékszek rá, anno mennyire felizgattál csak ha rád néztem, vagy ha megérintettem az izmos karod, melled--- végigfut rajtam a hideg milyen jó volt stb, és sóhajts macskásan. Talán bejön.

Bár vehetné a lapot a közös kondiból is!

2011. márc. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát, mi az őszinteség elvét valljuk. Ő is nyugodtan elmondja,hogy híztam. Miért várnám el,hogy Őt ne zavarja,mikor engem is zavar. Pont ma játszósdott le,hogy közöltem,hogy összeszakadt,eltűntek az izmai,mire ő közölte,hogy a cigiről leszokással rámszaladt pár kiló. Mindketten beláttuk,hogy igaza van a másiknak,és megfogadtuk,hogy én újra kezdek futni,ő meg gyúrni,és még csak rosszallás sincs egyikünkben se :)
2011. márc. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Váó. Nem semmik vagytok. Remélem nálunk is ilyen lightos lesz:) köszi!
2011. márc. 25. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!