Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy csúnya lánynak több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csúnya lánynak több esélye van mint egy csúnya fiúnak?

Figyelt kérdés
2011. márc. 24. 20:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Igen, mert fiúból nem mindenkinek a külső számít, lányból viszont igen.
2011. márc. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Mit értesz csúnya alatt?

Csúnya arccal, ha jó teste van, van esélye. Nézd meg a modelleket (mondjuk ez nem jó példa, mert nekik többnyire gusztustalan testük van - inkább nézzük a rúdtáncosokat, az isteni :D), a felük olyan ronda képpel, bőrrel és hajjal keresi a kenyerét, hogy utcán bottal sem...

Dagadt testtel, ha szép az arca, a haja, a bőre, szintén van esélye.

Ha egyik sem szép, hááát akkor... le kell fogynia.


És mint a modelleknél látjuk, a szépség tényleg iszonyat relatív. Tehát nem igazán látok csúnya arcú nőket, csak olyat, aki nem hoz ki mindent az arccsontozatából, esetleg jól elcs...te a szemöldökét, vagy ápolatlan a bőre. Vagy a haja olyan, hogy nagyon lerontja az arcát.


Szóval csúnya csajnak minden esélye megvan, mert tud játszani vele, széppé tudja tenni, ha más nem, trükközéssel (smink, frizura), tehát leginkább saját magán múlik, hogy hogy fest.


Míg egy pasinak nem sok lehetősége van erre, nincsenek ilyen eszközök a kezében.

Még nem láttam csúnya pasit, akinek ne lett volna barátnője egyébként. Viszont olyat igen, aki átlagos volt, de lúzer, vagy jellegtelen személyiséget fejlesztett ki magának - ilyenből számtalan aggszüzet láttam :/

Ez ennél bonyolultabb kérdés.

Nekem is volt több olyan, akinek elég előnytelen külseje volt, de megragadott benne valami. Egyébként is a magasság az, amiből nem tudok engedni... a többivel ki lehet egyezni.

Most például egy olyan ápoló után nyomozok, akin van vagy 15-20 kiló felesleg (mondjuk üti a 2 métert, ezért nem vészes rajta), az arca sem volt sármos, de úgy tudott nézni gipszelés közben, hogy kicsit beleremegtem, és olyan szépen ért hozzám, hogy teljesen magával ragadott :D Akkora biztonságban éreztem magam, hogy szívesen ott maradtam volna nézni reggelig.


Úgyhogy mindig van mivel ellensúlyozni, sok minden felülírja a hiányosságokat. :)


Mellesleg nekem is hátrányos külsőm van, vékonyan sokkal hülyébben nézek ki, mint ha van rajtam 5-6 kiló felesleg (széles a csípőm), az arcom pedig nagyon kerek, a szám is kicsi, és vékony is, mégsem szorultam soha hátrányba, sőt... Igazából a barátnőim irigykedni szoktak rám a barátaim miatt.

2011. márc. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Sokkal több van!

Ismerek egy elég csúnya lányt. Tényleg csúnya, viszont jó fej. Jelenleg öt kérője van. Egy csúnya srác meg elmehet a sunyiba.Szóval ez a helyzet.

2011. márc. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!