Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit várhatunk egymástól?

Figyelt kérdés

Szépen lassan kezdek beleszeretni az osztálytársamba. Ez nem lenne gond, ha további két éven keresztül nem lennénk nagyon egymásra utalva.

Az ember általában érzi, mikor viszonozzák a szerelmet és mikor nem. Nála viszont nagyon nehéz, mert csak játszik a lányokkal, mindenkihez oda megy, előadja, hogy szerelmes, aztán persze kijelenti, hogy viccelt.

Ez eddig mindig így volt, én közöltem is vele már régen, hogy engem ne kezeljen úgy mint egy babát, akire csak akkor figyel, amikor kedve van hozzá.

Két hete elmentünk kicsit iszogatni az osztálytársakkal, és kijelentette, hogy engem tisztel a legjobban a lányok közül. Nem is tulajdonítottam neki túl nagy jelentőséget.


Három napja viszont, mikor beszélgettünk magához húzott és kijelentette hogy szerelmes belém, persze nevettem, mondtam neki, hogy nem tudom komolyan venni, ahhoz, hogy elhiggyem tennie is kell valamit. kicsit gondolkozott, de nem engedett el, aztán arra kért, hogy csókoljam meg. Megkérdeztem, hogy ugyan miért tenném, erre csak annyit mondott, hogy kíváncsi arra, elég bátor vagyok-e.

Otthagytam, mondván, nekem nem kell neki semmit bizonyítanom.


Azóta is néha beszélgetünk, néha felém se néz, igazából állandóan összezavar, bár gondolom ez érződik azon, amit leírtam.

Mit kéne tennem? Szeretném, ha komolyabbra fordulnának a dolgok, viszont félek, hogy vagy ő is elviccelné, vagy nem bírnánk túl sokáig együtt, mindketten eléggé szabadlelkűek vagyunk, na meg osztálytársak. Most mindketten 17 évesek, 11.osztály.


2011. márc. 24. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért nem csókoltad meg? Ha tényleg szeretnél tőle valamit biztosan megtetted volna...biztos csalódott szegény... Ha akarod a kapcsolatot akkor most már neked kell kezdeményezni!
2011. márc. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ejj mintha a fiúba csak az én 17 éves magamat látnám igy olavsásra. Egyébként azért ilyen mert egy kicsit félénk akár milyen meglepő és nem tudja hogy kezelni az ilyen helyzeteket. Egyékbént nekem volt olyan osztársam aki összejött másikkal nem volt belőle gond.
2011. márc. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Azért azzal csak tisztában lennék, ha nem éreznék iránta semmit, biztos vagyok abban, hogy többet érzek iránta, mint barátság, mert várom, hogy mikor simít végig rajtam, mikor ölel meg.

Azért nem merek bele ugrani, mert együtt táncolunk, márpedig ha valami tönkre megy, a bizalom is elszáll, az viszont nem lenne szerencsés, elég sok akrobatikus elem van a táncainkban, bíznom kell benne, hogy minden jól működjön. Persze ez kifogás, de olyan jó azt hinni, hogy igazam van.


Nem tudom, hogy csalódott-e, mert elég sokszor látom, hogy ugyanígy viselkedik más lányokkal, bár azt nem hallom, hogy miket mond nekik, és a végén mindig hangosan felnevet, kijelenti hogy viccelt, de akkor is kétségbe ejtő a dolog. Vagy én, és akkor senki más, vagy mindenki, de akkor én nem. Ebben makacs vagyok. Meg persze buta is, 17 évesen az ember lánya még sok dologról nem tudhat.

2011. márc. 24. 20:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem szükséged lenne arra hogy más srácokkal ismerkedj... a tánctársad szerintem jobb ha a barátod marad...
2011. márc. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én nem kapcsolatot szeretnék, én vele akarok együtt lenni.

Bár ne így érezném, elhiheted, ez nekem a legnagyobb érvágás, de szépen lassan tényleg teljesen belé esek.

2011. márc. 24. 20:30
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem értem az utolsó kommentedet.Most hogy van ez? Szeretnél vele lenni,de nem kapcsolatot akarsz töle?HÁt ha ezt nem akkor h akarsz vele lenni?

2011. márc. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én nem mással szeretnék kapcsolatot, amíg nem éreztem így, szükségem sem volt egy másik félre.

Ha járni akarnék valakivel, már találtam volna mást, de nem akarok.


Viszont egyre inkább azt érzem, hogy vele szeretném ha komolyabbra fordulnának a dolgok.

2011. márc. 26. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!