Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? :' ( (Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? :' ( (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. ) SOOS!

Figyelt kérdés
Régóta tetszik 1 fiú aki a volt barátnőjével vagy 7x járt... Végre szakítottak 1x gondoltam itt az idő, léptem és jártunk (L) nagyon jó volt... csak egyik nap rossz passzban voltam és annyira felidegesedtem vmin hogy rajta vezettem le a feszültséget és szakítottam vele =( annyira bánt! és most újra akar a volt barátnőjével járni aki mellesleg az én barátnőm... ő azt mondta nem tenne velem ilyet, de szerintem szeretné.... én pedig vissza akarom kapni :'( tudom hogy ez így kicsit kusza... de kérlek segítsetek! mit csináljak hogy újra velem járjon? könyörgöm! :'(
2011. márc. 24. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
hát kislány ezt hívják szopásnak látod ha csak azért mert volt egy rossz napod nem őt b*sztattad volna most még meglenne. Ilyen az élet meg kell tanulni önkontrollt tartani és a saját f*szságaidat nem másokon levezetni.
2011. márc. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
neked nem szokott rossz napod lenni? olyan hogy a legjobbnak hitt barátnőid kijelentik hogy húzz a ***ba? azóta sem vagyok jóba velük... 6 éve... "mlbk"
2011. márc. 24. 18:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenkinek vannak rossz napjai természetesen nekem is mégse a barátnőmön vezetem le. Pedig én férfi vagyok és rólunk mondja minden csaj azt hogy a férfinek akármi gondja van az az asszonyon csattan. Tehát ez a rossz napom volt valamilyen szinten csak kifogás magadnak.
2011. márc. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
lehet.. de nem tudtok segíteni ?? :(
2011. márc. 24. 18:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Tenni csak annyit hogy szívből bocsánatot kérsz és ha megbocsát akkor visszaszerzed ... mielőtt a barátnőd nem lép hamarabb
2011. márc. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!