Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Boldog akarok lenni, ezzel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldog akarok lenni, ezzel megcsalom Őt?

Figyelt kérdés
A barátom decemberben megcsalt engem. Egy hónapig hazudott, az utolsó pillanatig tagadta, én már mindent tudtam, Ő megvárta míg az utolsó kötél is szakad, és még akkor sem vallott, nekem kellett kimondani az igazságot. Jól megvoltunk, attól a naptól kezdve, viszont pokollá változott az életem. Hazudnék ha azt mondanám, nem az tartotta bennem a lelket, hogy titkon reméltem az Övé is pokollá változik majd, de hiába akartam olyan erősen, nem így történt. Minden hétvégén ajtó csapkodás, káromkodás, olyan veszekedés mint egy csehóban. A hazugságok, és a lelkiismeret furdalás miatt, Ő támadott rám folyton, szidta az alakom, azt, ahogy kinézek, mindennel csak bántott, és folyton azt kérdezgette, szeretem e. Közben egy osztálytársam, minden nap elmondta, milyen gyönyörű, és vékony vagyok, mennyire szeret, és sosem várt cserébe semmit. Fogta a kezem amikor az órákon remegtem, és tartotta a fejem, mikor sírtam a szünetekben. Próbálom helyre hozni a kapcsolatomat a barátommal, de közben beleszerettem az osztálytársamba, talán nem is belé, hanem abba, amit kaptam Tőle abban a hónapban, amíg a barátom csak elvett Tőlem. Az egész életemet elterveztem a barátommal, már az étkészletünk is megvan, de boldogtalan vagyok. Amikor szakítani próbálok a barátommal, nem engedi, erőszakos, tolakodó, idehord ajándékokat, zaklatja a családom, addig, amíg el nem hiszem, hogy újra jó lesz, és minden nap jó is, egész a hétvégéig. Nem hazudok neki, hétköznaponként, mesélek a "szerelmemről", Őt ez nem érdekli, azt mondogatja, mellé vagyok rendelve, Ő nekem az igazi, mi örökre együtt leszünk. Reszketek, hogy megcsókolhassam az osztálytársamat, hogy hozzá bújhassak, de sokszor úgy érzem, amikor megfogja a kezem azzal is megcsalom a barátomat, nem tudom mit tegyek, és hogyan. Kicsúszott az életem a lábam alól, és becsapnak az érzéseim.
2011. márc. 24. 16:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele, nincs ezen mit ragozni, már régesrég döglött ez a kapcsolat.
2011. márc. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Megcsalt, kihasznál, terrorizál .. min gondolkodsz még? Már rég el kellett volna küldeni a búsba, akkor is ha nincs más.

Annyit nem érdemel, hogy gondolkozz rajta.

2011. márc. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%

A történetből kimaradt az a rész hogy miért csalt meg?


Mindent megettél neki hogy boldoggá tedd? Vagy te se voltál makulátlan?


Mert én nem hiszek abban hogyha egy nő mindent megad a párjának amire szüksége van, akkor az megcsalja.

2011. márc. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Simán hagyd el. Nem vagy mellette boldog, és ezt ő sem akarhajta, hogy boldogtalanul élj mellette. Beszélj vele, ha rohamot kap hagyd ott, és mondd neki, hogy ez az ami nem fog hiányozni. Ne félj megtenni, mert ez csak rosszabb lesz. Azt mondjuk nem írtad hán yévesek vagytok?
2011. márc. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%

Vannak bonyolult esetek, de ez nem az.

Rakd ki a szűrét ennek a balhés pasinak, és így már szeretheted az osztálytársadat.

2011. márc. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem egy harmadik alternatíva kell, mert az tisztességes. Szakíts a jelenlegi barátoddal, akármennyit is hisztizik, nem érdemel többet. Viszont ne kezdj kapcsolatba a másikkal addig, amíg le nem tisztulnak az érzéseid. Ha csak azért jönnél össze veled, mert hálás vagy a lelki támogatásáért, akkor azzal csak becsapod őt is, magadat is. Az nem szerelem, legalábbis nem azon formája, amibe érdemes belekezdeni. Továbbra is legyetek ott egymásnak, és nézd meg, hogy alakul a dolog.
2011. márc. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy erőszakoskodik, ha hagyod magad. Te is nagyon jól tudod, hogy ez nem párkapcsolat, már akkor is tudnod kellett volna, amikor megtudtad, hogy megcsalt. Én már akkor ott hagytam volna a búsba, akinek én nem vagyok elég jó, az keressen magának jobbat, de én nem leszek ott neki tartalékba.
2011. márc. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ebből a leírásból egyértelműen az osztálytársadat kellene választanod. Talán nem azonnal, előbb szakíts a "barátoddal" (bocs, muszáj idézőjelbe tennem), aztán hagyj magadnak időt, és így ismerd meg a másikat, és dönts mellette ha még mindig úgy érzed.
2011. márc. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem engedi h szakíts vele, akkor apuddal menj el hozzá, v bátyáddal, akiről tudod h elötte nem balhézna, vagyis nem bántana. Legyen ott amikor szakítasz vele, és amikor megmondod h ezt tartsa tiszteletben. Bár nem tudom mennyire tud elborulni, de ha úgy érzed zaklatna, mindig legyen melletted valaki.

Nem lesz könnyű menet, de muszáj, hiszen boldogtalan vagy, megcsalt, megalázott. Vázold a szitut a családodnak, esetleg avasd be az osztálytársadat. Biztos melled állna.

Aztán írd meg h mi lett.

Hány éves vagy?

2011. márc. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Valaki kérdezte makulátlan voltam e. Igen. Az egész életemre mondhatom, hogy igen. Ő volt az első barátom, akit tiszteltem, akinek mindent megadtam, lestem az összes kívánságát, folyton dicsértem, mindent megadtam, és mindent megengedtem neki. Soha rá sem néztem másokra, a barátaimtól mind elszakadtam, mert a fiúkra féltékeny volt, a lányokat meg utálta.


Azt még oda akartam írni, hogy kérlek ne nézzétek, hogy nő vagyok. Ez ne számítson. Lehetnék akár férfi is, egy ilyen barátnővel.

2011. márc. 24. 16:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!