Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen? Mi a baj? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen? Mi a baj? Nem szeret? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
lécci segitsetek.18l vok,a vőlegényem 34f és 1éve vagyunk együtt.Mindíg állati jól elvoltunk,sosem veszekedtünk,de még nem is vitatkoztunk,mindent jól meg lehetett vele beszélni,sokat nevettünk,kirándultunk,fél év után meg eljegyzett.Utánna sem változott semmi,imádtam,ő is engem,de kb 3-4 hónapja minden megváltozott.Mindíg csak veszekszünk,minden kis szaros apróságba beleköt,és akkor üvöltözik,és össze-vissza sérteget,de brutál módon,ilyenkor én csendesen próbálom nyugtatni,de hiába.Már eszembe sincs veszekedni vele.Mit tegyek? Nem szeret már? Nagyon könyörgök segítsetek,és rendes válaszokat kérek
2011. márc. 24. 15:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Utolsó is jó. Simán lehet alapból ilyen, csak vadigennek nem merte felvállalni kis... most hogy meg már "jobban vagytok kimeri mutatni a foga fehérjét. Valószínűleg mindig is így érzet csak kis vetítős kamugép. Vagy simán félreismerted, mármint nem vetted észre hogy valójában mit érez stb.


De tök mind1, ha folyamatosan brutál módon üvöltözik veled minden kis aron akkor hagyd ott a francba. Dögöljön meg hogy ilyet csinál egy fiatalabb lánnyal 34 éves létére.

2011. ápr. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!