Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen? Mi a baj? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen? Mi a baj? Nem szeret? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
lécci segitsetek.18l vok,a vőlegényem 34f és 1éve vagyunk együtt.Mindíg állati jól elvoltunk,sosem veszekedtünk,de még nem is vitatkoztunk,mindent jól meg lehetett vele beszélni,sokat nevettünk,kirándultunk,fél év után meg eljegyzett.Utánna sem változott semmi,imádtam,ő is engem,de kb 3-4 hónapja minden megváltozott.Mindíg csak veszekszünk,minden kis szaros apróságba beleköt,és akkor üvöltözik,és össze-vissza sérteget,de brutál módon,ilyenkor én csendesen próbálom nyugtatni,de hiába.Már eszembe sincs veszekedni vele.Mit tegyek? Nem szeret már? Nagyon könyörgök segítsetek,és rendes válaszokat kérek
2011. márc. 24. 15:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
a válasz:te 18 vagy ö meg 34...
2011. márc. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Múlik a szerelem. Megesik. Nem is értem, hogy fél év után miért jegyzett el és te miért mentél bele. Neki tudnia kellett volna, hogy a kapcsolatok évek alatt szilárdulnak meg, neked pedig azt, hogy 18 évesen még semmit se tudsz arról, mit akarsz az élettől.
2011. márc. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Próbáld meg megkérdezni, hogy mi a gond. Innen ez elég erős váltásnak tűnik és nem hiszem, hogy ez ok nélkül történt.

Esetleg te emlékszel valamire, ami akkoriban történt, amikortól megváltozott?

Nem terveznék vele egyelőre esküvőt, az biztos.

2011. márc. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hagyd el. Akármi is a vadságának az oka, ne szenvedj. Fiatal vagy ehhez.
2011. márc. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem szólókkal. Majdnem dupla annyi idős a párod mint te. Ő már egy komoly férfi, komoly szándékokkal. Te mellette egy kislány vagy, akinek most kezdődik az élet. Meg fél év után eljegyzés? Tudom, vannak olyanok is akik 10év után is elválnak de akkor is. De azt is mondják, hogy aki 1,5-2 évet kibírt a párja mellett akkor az már lehet tartós kapcsolat. De ti tudjátok. De ha továbbra is marad a veszekedés és a sértegetés akkor most lépnék le, nem akkor mikor már a férjem és van tőle gyerekem.
2011. márc. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

köszi az eddigi válaszokat.

Szerintem is múlik a szerelme,de én még a sok veszekedés ellenére is szeretem,és nem bírom elhagyni,aza baj. És jah,szenvedek mint a kutya.Nem értem én se mitől változott meg,kb akkor sztem mikor megmondtam neki h eszembe sincs találkozni még1x a haverjával,aki őt becsapta,engem meg durván tapizgatott,és én ezt nem bírtam

2011. márc. 24. 15:43
 7/11 anonim ***** válasza:
Pedig így csak kipurcansz.
2011. márc. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Megunt, ennyi.
2011. ápr. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mert szerintem egy éretlen 34 éves LOSER. Lehet hogy nem az, de abban van valami hogy tényleg tudhatta volna hogy mégse fél év után jegyezzen el.


Szóval kortól nem leszel érettebb. És szerintem még ő se az, akkor amúgy se sértegetne összevissza főleg ilyen durván. Szerintem se ér ennyit, semmivel se tartozol neki szóval nyugodtan ott hagyhatod.

2011. ápr. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szerintem most jött ki az igazi jelleme...
2011. ápr. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!