Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, hogy a lány akivel járni fogok szombaton órákat beszél az exével?

Figyelt kérdés

17 f vagyok és van egy lány ő 16 éves.

Szombaton sétálunk és mondom neki,hogy többet akarok mint barát.

Na most ennek a lánynak van egy 20 éves expasija de mikor együtt voltak akkor semmi nem volt köztük. Még smedve sem.

És ugyan csak msn-en beszélnek de zavar,hogy este 6 tól éjjel 1 ig beszélgetnek :S

És azt mondta a lány,hogy ne féljek,mert nem fog vele összejönni csak hát.. nem akarom,hogy a kezem közül vegye el :(

Mit tudok tenni ?


2011. márc. 23. 23:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Smedve=Smaci?


amúgy hagyd.

2011. márc. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

ha el tudja vinni, akkor hadd vigye, az ilyet nem érdemes "megtartani" se

ha nem tudja elvinni, akkor nincs miért aggódni

ha a lányt el tudja venni tőled, akkor tőle is el fogják, és pár év múlva a lányt úgy fogják hívni, hogy k*rva

2011. márc. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ameddig nem a barátnőd addig meg se próbáld a tulajdonodként kezelni, mert elqrhatod az egészet. Miután összejöttetek finoman célozgass rá, hogy neki h esne ha órákat beszélnél az egy lánnyal, vagy mond meg neki egyenesen h zavar a dolog de csak azért mert nemszeretnéd elveszíteni. De tuti h leosztanám a srácot is h száljon már le a csajomról.
2011. márc. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Moszuke ***** válasza:

én extra hűséges vagyok, de amikor a párom elakart tiltani a havernőmtől, hogy ne találkozzak vele egy teaházban akkor bizony átfutott az agyamon, hogy csak azért is elmegyek a haverlánnyal erre a félreérthető randi szagú találkára.. mert tiltja a párom.


aztán úrrá lett rajtam a papucs és nem tettem meg:)

a havernő megértette, hogy lemondtam a megbeszélt teázást és, hogy féltékeny a párom én meg nem akartam fölöslegesen problémát generálni.


azt még hozzátenném, hogy a havernőbe szerelmes voltam annó.. csak aztán pofára ejtett 2x és utána abba maradtunk, hogy legyünk haverok:)

szal talán picit jogos volt a para a páromtól:)

23/f


szal a válasz:

ismerd meg a csajod és bízz benne. kb ennyit tehetsz

tilthatod is az extől.. de visszafele sülhet el:)

2011. márc. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát jobban hangzik, hogy msnen beszélgetnek mint élőben isXD A gond, hogy azért tartsák a kapcsolatot:S Tudod néha a dolgok változnak és ha a pasi feltesz neki olyan kérdést amire a csaj elgondolkodik, aztán itt feltesz egy kérdést, hogy most megtegye az ex pasijával vagy sem. De lehet fel se teszi a kérdést, hanem megteszik:) Ha tényleg megbizol a lányban vagy annyira szereted, hogy elnézd tőle akkor érdemesebb nem foglalkozni vele, mert akkor tuti vége. Döntsd el mennyit ér számodra ez a kapcsolat:) Az ex-el való kapcsolat nem mindenkinél szimpla barátság (szerintem nincs barátság), ezt tudni kell.
2011. márc. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
most akk micsinájjak ? :/
2011. márc. 23. 23:56
 7/11 anonim ***** válasza:
Én a másik oldalról tudok írni. Volt egy csaj együtt voltam vele végül vége lett megbeszéltük jóbarátok leszünk azóta jó barátom (igen egy lány) beszélgetünk mi is találkozunk közbe összejött egy másik sráccal engem be is mutatott sőt volt olyan hogy nagy baráti társaság itt volt nálunk ő is meg a barátja is itt aludt. Kérdeztem hogy "nem zavarja hogy mi stb stb?" azt mondta nem meg hogy nem is tud róla szal ez lehet pont nem egy ide való dolog. De a lényeg hogy nem biztos hogy van köztük valami én se érzek már mély szerelmi romantikus kapcsolatot ez iránt a lány iránt max csak szexuálisat mint minden más jó csaj iránt de olyat meg melyik épeszű szingli nem érez egy dögös bombázó után.
2011. márc. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Moszuke ***** válasza:

te ismered a párod nem? ha túl tette magát totálisan a pasin akkor nem lesz gáz.

ehhez kell némi érzelmi intelligencia ami manapság luxusnak számít.. szal kezdj el aggódni:)

2011. márc. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

moszuke

nem a párja, olvasd el a kérdést mielőtt válaszolsz

2011. márc. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Moszuke ***** válasza:

hát de azt írja a keze közt van a csaj.. akkor járnak nem? vagy most mi van?:D

na jó.. késő van már nekem ehhez:D

a bizalom a kapcsolat egyik alap pillére.. bízzon a csajban és kész. nem kell ezt tovább ragozni.

2011. márc. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!