Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam el hogy tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés
van egy srác akivel nagyon sokat vagyunk együtt, ki is szoktunk menni, sokat beszélgetünk. és imádjuk egymást piszkálni :) sokak szerint nagyon feltünő h tetszünk egymásnak... de ő inkább kicsit visszahúzódob, de nem tudom h h mondjam el neki hogy tetszik nekem, de nem egyből belevágni a témába, hanem úgy körülirni, hogy azért érezze miről van szó ;)
2011. márc. 23. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
érettségizős ?
2011. márc. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Latiul!
2011. márc. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

velem úgy csinálta a lány..ölelgetett,puszilgatott megfogta a kezem aztán már tudtam hogy mi a helyzet:))


17/F

2011. márc. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Wááá kizárt, annyira nem szeretném letámadni :)
2011. márc. 24. 19:37
 5/6 anonim ***** válasza:
támadd le:D most vagy soha! (előző voltam)
2011. márc. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát még nem tudom...azóta sokat beszéltünk, de nem volt olyan helyzet hogy mondhattam vna vmit..:D
2011. márc. 26. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!