Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 év korkülönbség sok?

Figyelt kérdés

lány:15

férfi:36


2011. márc. 23. 20:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
én 15 vagyok a pasim 22 kettő és nagyon jól megvagyunk 5 hónapja VISZONT 15, 36 nagyon sok...ha szeretnéd hogy kihasználjanak (esetleg még a szived is összetörje egy 36 éves FÉRFI! akkor nyugodtan...) de ez tényleg nem tenne jót. gondolj bele hogy találkoznátok titokba?mert az tuti hogy elég sok embernek nem tetszene a szüleiteknek meg végképp, lehet nem is engednék. szeirntemörülj hogy 15 éves vagy és használd is ki!de ne egy 36 évessel....ilyenkor élvezd az életet a 15-max23 éves pasikkal :) hapedig tényleg komoly a szándéka akkor azmég neked túl komoly lenne...gondolj bele őmár gyereket is akarna
2011. márc. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Jaj komolyan annyira normálatlanok vagytok. Miért nem lehet normálisan válaszolni a kérdésre?

Tudom azt mondjatok nem történik veletek ilyen helyzet, de ha mégis akkor majd máshogy fogjátok látni. Soknak sok a korkülönbség. Hosszutávon mindenképp. De ahhoz hogyha mindketten függetlenek vagytok, és "ellegyetek" együtt ahhoz nem. Sok mindent tanulhatsz töle, az életröl is, meg persze az ágyban is. Csak vigyázz ne túlságosan szeress bele, mert minden csalódás fáj!!

2011. máj. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!