Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálta ezt? Ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta ezt? Ennyire féltékeny lenne?

Figyelt kérdés

A batárommal hétvégenként szoktunk együtt lenni, 20 hónapja vagyunk együtt.

Ő néha szokott netezgetni hétvégén amikor együtt vagyunk (e-mail , stb..).

Úgy beszéltük meg hogy sehol se vagyunk fenn, de én facebook-on fenn voltam, de nem használtam.

A facebbok-hoz tartozó e-mail fiókomat szerintem kitörőlte.

Ma vettem észre hogy nincs meg, és magától nem tűnhetett el, én biztos nem töröltem ki, ő szokott még néha kutakodni a gépbe....


Miért csinálta ezt? Ennyire féltékeny lenne?


Persze ő mostanába ki tudja mit csinál ( alig kamerázunk meg beszélünk, meg mindig kérdezi mikor megyek fürdeni és az alatt is ki tudja mit csinál..., tegnap este ki volt kapcsolva a mobilja is, de ő otthon volt meg minden de ő azt mondta hogy nem volt kikapcsolva)


2011. márc. 23. 19:11
 1/9 A kérdező kommentje:
ja és amikor rákérdezek valamire mondja nincs semmi, meg hogy Imád meg hogy szerelmes belém, meg hogy velem akar maradni.....
2011. márc. 23. 19:12
 2/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle hogy miért törölte.
2011. márc. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

akkor meg el kezd vádaskodni ha kérdezem, meg biztos letagadná..

nem véletlenül itt kérdeztem meg...


ha veletek történne ilyen akkor ti mit szólnátok?

2011. márc. 23. 19:23
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor ne engedd gép közelbe :) kódold le.
2011. márc. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Emailfiók törlődik magától 6 hónap inaktivitás után - tehát pl csinálsz egy freemailes címet és nem lépsz be 6 hónapig, akkor az törlődik.
2011. márc. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha megbeszéltétek, te miért voltál fent? Az hogy nem használtad, az őt akkor is zavarhatta, hogy fent vagy, így törölhette is. Viszont fura, hogy nem beszélgettek, és nem kérdezett rá, ha zavarta hogy te miért vagy fent? Miért nem vagytok nyíltak egymáshoz?
2011. márc. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

nem fogom én egyfolytába nyalni a $eggét....


én beszélek vele amennyit tudok meg akarok, a többi az ő dolga .


Az citromail-os cím volt és kb. 1 hónapja nem léptem be, és ennél a fióknál 3 hónap az idő...


A facebook-ot nem használtam

2011. márc. 23. 19:43
 8/9 anonim ***** válasza:
adtál okot arra, hogy féltékeny legyen vagy ne bízzon benned? ha nem, akkor vigyázz, mert ha szó nélkül, a hátad mögött törli a profilod vagy bármit is, akkor másra is képes lesz később. egyik haverom féltékeny barátnője bejelentkezett a haver msn-jére, és módszeresen minden csaj ismerőst elküldött a k. anyjába... ne várd meg ezt!
2011. márc. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem adtam rá okot hogy féltékeny legyen
2011. márc. 23. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!