Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra mit jelent a szerelem? Mert tudom, hogy mindenkinek mást jelent. De konkrétan nektek mit jelent?

Figyelt kérdés
2011. márc. 23. 18:01
 1/8 Moszuke ***** válasza:
100%
egy olyan érzés ami elveszi az ember józan eszét és a kiszemelt embert maga a tökéjjé változtatja. oda-vissza
2011. márc. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szeretet, de annál erősebb köődést
2011. márc. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mikor minden logikus/értelmes dolog tökéletes ismeretében is képes vagy ellentétesen cselekedni, ha az közelebb visz Hozzá. :)
2011. márc. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a másik bennem él, én pedig benne, és nem tudunk kettéválni,mert fáj.
2011. márc. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan érzés ami az embert egyszerre változtatja rettentő boldoggá, de rettentő sebezhetővé is. Éppen ezért értékes dolog.
2011. márc. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1. Don Juan de Marco c. filmet nézd meg, abban van erről egy jó szöveg.

2. Nekem egyre-inkább az életem értelmét jelenti. Nem tudok testileg-lelkileg megnyugodni, csak a párommal. Valami olyan dolog amiért érdemes élni. Menedék, élvezet örömforrás, odafigyelés, törődés, megnyugvás és szeretet egyszerre. Só az ételben, öröm az életben, tinta az üres könyvben. Sokmindent jelent de mégis képtelen vagyok úgy leírni, hogy megértse mindenki, mire gondolok, mit érzek, mit jelent nekem pontosan.


Akkor vagyok csak beszámíthatatlan a szerelemtől, és csúszik szét kicsit az életem, ha viszonzatlan.

Akkor kezdtem el érezni igazán, hogy mit jelent a szerelem, mikor a párom 3 hónapig beteg volt, és nem beszélhettem vele, csak láttam, hogy 3 hónapig nem lesz kinek elmondanom a gondjaimat, nem lesz kinek a gondját hallgatnom, és nem lesz senki, akivel arról beszélhetek, ami eszembe jut.

2011. márc. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jó az egyik válasz, valóban egyszerre lehetsz boldog tőle, viszont hihetetlenül gyorsan áteshetsz a ló másik oldalára. Személyes tapasztalataim alapján, számomra a szerelem a szeretet és szenvedély kombinációja, eddig 3 igazi nagy szerelmem volt (am. 20 éves lány vagyok)...mindhárom kapcsolatomban mást jelentett...az elsőben bíztonságot, nyugodtságot, stabilitást. A második, kalandot, maximális szenvedélyességet, izgalmat. A harmadik, mivel már két hete elutazott, és még 1 hetet várnom kell rá pillanatnyilag fájdalmat, viszont most tesz az boldoggá, hogy ennyire szerethetek vkit és valahogy, mivel eléggé friss kapcsolat is...eléggé álomvilágban élek:))) De az biztos, a legcsodálatosabb emberi érzés, ami kiszínezi ezt a sokszor szürke világot, és elhiteti veled, hogy csak te meg ő a fontos, és ez az egyetlen út az igazi boldogsághoz. :)
2011. márc. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat. Igazából azért tettem fel ezt a kérdést, mert én sem tudom pontosan megfogalmazni az érzéseimet. Nem tudom, mit is jelent pontosan az, hogy szerelem. A költők szépen szavakba tudják önteni, de én nem tudom. De akkor úgy néz ki hogy ezzel sokan vagyunk így:)
2011. márc. 24. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!