Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez ciki?

Figyelt kérdés

Holnap lesz a párom névnapja,és kinéztem neki már az ajándékát,de most nincs pénzem megvenni.Majd megmondom neki,hogy kicsit később kapja meg...szerintetek ez nagyon gáz?

20/L


2011. márc. 23. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg fogja érteni.
2011. márc. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nem de cserébe azért szexeljetek egy nagyot.
2011. márc. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz....
2011. márc. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is kaptam már ehhez hasonló ajándékot.

Az úgy nézet ki hogy a leányzó nem szolt semmit, este pancsi után meg átkötötte magát egy nagy masnival...ez lett az ajándékom.:) Azt hiszem ilyen jó ajándékot nem lehet boltban venni.

2011. márc. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Te lehet úgy érzed,hogy gáz.De ha elmondod a párodnak,hogy mi a helyzet nem fogja leharapni a fejed!Örülni fog annak,hogy egyáltalán nem felejtetted el,tudod a szándék a fontos,és a szeretet amit nem lehet megvenni :-) Én nem akadnék ki.:-)Én is voltam így,később megkapta az ajándékot,örült neki és ennyi:-)
2011. márc. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!