Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki a skypon van, simán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki a skypon van, simán tud csajozni, a bnője, meg csak bízhat abban, hogy nem csajozik?

Figyelt kérdés

nem tudom, ha csajozna, hogyan tudnék meggyőződni róla, vagy arról, hogy nem csajozik a neten a skypon, mert én nem értek hozzá.

csak a saját bizalmamra építhetek?


2011. márc. 23. 08:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Sőt, ha nem ül a szoknyádon, és egy percre kiteszi a lábát, már a lépcsőházban is simán tud csajozni, ahogy telefonon, msn-en, meg még ezer módon tud.


Ne öld magad ilyen hü1yeségeken, teljesen felesleges.

A vége az lesz, hogy csak azért megcsal, hogy neked igazad legyen, és ne ok nélkül gyanúsítsd.

Egy kis egészséges féltékenységgel nincs gond, de ez már inkább beteges, már bocs.

Bízz benne, ezt mondd is el neki, és azt is, hogy nálad nem megbocsájtható a megcsalás, nem lesz második dobás, nem tudsz túllépni rajta. Ő meg majd veszi a lapot.

De ezt EGYSZER elég elmondani, nem kell naponta húsz-harminc alkalommal a tudtára adni.


Ő se építhet másra, csak a bizalomra, mert te is rögtön tudsz pasizni, amint félrenéz, mégse teszed, nem igaz?

2011. márc. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Vannak frankó kis leütésfigyelő kémprogramok (számítógépre). Egyik ismerősömnek is így bukott le a felesége.
2011. márc. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
tud-tud,és sajnos ha most nem is teszi,egy idő után fogja....:S:S:S(de biztos vannak kivételek,lehet h a te párod az)
2011. márc. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
csak mert a kapcsolatunk alatt az msn-en láttam már ilyeneket felvéve, hogy kiscica23 meg hasonlók, plusz még az smskapcsolatok.hu oldalon is szédelgett,azóta hogy rájöttem, balhé és ez megszűnt; és nyomon tudom követni az előzményekben, ill. az msn-jén, de a skyphoz nem értek, ezt ő tudja és félek kihasználná
2011. márc. 24. 08:55
 5/13 anonim ***** válasza:
Nagyon figyelj oda, mert skype-on keresztül szexelni is tud.
2011. márc. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
:D
2011. márc. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

és most ezt a választ azt sem tudom, hogy beszólás volt e, vagy tényleg tanács.

tudom van webcamos szex is, online


remélem itt legalább a válaszadók nem élnek vissza a tudatlanságommal

2011. márc. 25. 11:41
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha már van barátnője és még mindig szédítget lányokat skype-on, akkor ha teszem fel megszűnne a net, akkor az életben is csajozna. Aki nem hűséges típus, az nem is lesz talán sosem, és ha nem interneten, akkor a boltban, az utcán, munkahelyén, vagy bárhol máshol de megteszi hogy flörtöl vagy akár tovább is lép és szex lesz belőle.
2011. márc. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A webcam szexről: és szerinted ha valaki otthon a gépe előtt kiveri akkor már meg is csalt?:D


Figyelj ha meg akar csalni akkor meg fog, ha pedig nem akar, akkor tönkreteszed a kapcsolatotokat a féltékenykedéssel. Ezzel sokkal több kárt okozol, mint amennyi haszna lenne.

2011. márc. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is nagyon bizalmatlan típus voltam sokáig, voltak ilyen hülye képzelgéseim, bármibe bele lehet magyarázni, hogy mást akar..., de ne agyalj ilyeneken, egyszerűen ez elhatározás kérdése!

Persze, ha vannak erre utaló jelek, hogy megcsalna, vagy mást akar akkor azt ne hagyd annyiban... és vond kérdőre.

De ne ellenőrizgesd minden lépését, beszélgetését... stb... ezzel mindkettőtök életét megkeseríted egy kicsit. Biztos zavarja őt is, és neked is rossz ez így... Szerintem amíg nincsenek jelei annak, hogy más kell neki, addig inkább legyetek boldogok!

Az meg hogy kiscica meg hasonló msn című lányok fel vannak véve az msn-jére, az nem jelent nagyobb veszélyt, mint egy akármilyen más msn című lány :)

és az pedig tényleg így van, hogyha meg akar csalni, élete bármelyik külön töltött percében megteheti.

ha pedig ez a probléma ennyire zavar, inkább próbáld elérni, hogy még vonzóbbnak tartson téged, nem kell ehhez sok minden :) mindketten boldogabbak lennétek tőle! :) és ne félj ilyen dolgoktól! :)

2011. márc. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!