Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szerelem alakult már bennete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelem alakult már bennetek lassan ki? Ha igen mennyi idő kellett hozzá?

Figyelt kérdés
Volt már veletek olyan,hogy az elején nem volt meg a tűz, a bizsergés de szép lassan szerelmesek lettetek a párotokba?
2011. márc. 23. 00:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, de hamarosan ugyanolyan langyos maradt a kapcsolat... Szóval szerintem az az igazi, amikor már az elejétől fogva érzed, hogy megmozgat valamit benned, nem semleges számodra!
2011. márc. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
semlegesnek nem semleges, vonzódom, szeretettel nagyon szeretem, kötődöm olyan embert szeretnék páromnak mint Ő csak az a bizonyos "bizsergés" nincs még meg...:(
2011. márc. 23. 00:39
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen, van ilyen, sőt csak ilyen van. Amit szerelemnek neveznek első látásra, az csak vonzalom, tetszés első látásra. Hiszen még azt se tudjuk, milyen az illető, csak halvány benyomásaink vannak róla, bár ezek is lehetnek elsöprő erejűek.

Az én történetem:

Mikor a páromat megismertem, nem is nagyon figyeltem fel rá, bár helyesnek tartottam, de elsőre túl nagy arcnak hittem. :D Egyébként is akkor még mást szerettem és neki is volt kapcsolata. Aztán, hogy olyan helyzetbe kerültünk, hogy minden nap találkoztunk, lassan összehaverkodtunk és megkedveltem. Egyszer-kétszer, csak olyan futó gondolatként megfordult ugyan a fejemben, hogy ha még régebben, mikor egyedülálló voltam, talán még randiztam volna is vele, de amúgy nem fantáziálgattam róla, nem is történt semmi, csak szimpla haverkodás. Még csak nem is lehetett barátságnak nevezni.

Aztán egy rajta teljesen kívülálló ok miatt az akkori párommal megromlott a kapcsolatunk, szakítottunk. Ő is abban az időben szakított a barátnőjével.

Akkor terveztük el, hogy csapunk egy kis "búfelejtő", iszogatós bulit.

Így kezdődött és utána már nem sok kellett hozzá, hogy egymásba szeressünk. Ez már évek óta tart és nagyon nagyon szeretjük egymást azóta is.

2011. márc. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
8 éve ismertem a férfit. Az utolsó két évben barátok lettünk, sokat utaztunk együtt. Megkedveltük egymást. És mit ad Isten, mindkettőnkben fellángolt a szerelem a második év végére. 5 éve együtt vagyunk, és még mindig imádjuk egymást. Én nem hiszek az első látásra szerelemben, persze attól még létezhet. Sokkal jobbnak és megalapozottabnak tartok egy barátságból szerelemmé alakult kapcsolatot. Szerintem még simán lehet hogy beleszeretsz. Ne erőltess semmit, csak élvezd a társaságát. Aztán majd meglátod. 37/nő
2011. márc. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Párom iránt is csak 2 hónap után alakult ki Nálam a szerelem. Vonzódtam előtte is hozzá stb... csak még nem voltak azok a dolgok, hogy a gyomromban pillangók repkednek stb...

Páromnál 1 hónap után már kialakult.

De őszintén szólva nem is bánjuk, hogy nem rögtön jött a mindent elsöprő szerelem, mert akkor valószínű, hogy ki is aludt volna.

Kérdezőnek: nyugi Nálad is kifog ez alakulni, ne siettesd a dolgokat, és emiatt ne is gondolkodj azon, hogy szakitasz vele, hidd el később őülten fogjátok szeretni egymást (Nálunk is így van)

2011. márc. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem a leghosszabb idő 2 hónap volt egy kapcsolatban mire azt mondhattam h szerelmes vagyok belé.és nem múlt el az iránta érzett szerelmem csak nagyon sokára.amúgy én olyan fajta vagyok aki nagyon hamar szerelmes lesz.
2011. márc. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én nem jönnék össze olyannal, akibe nem vagyok fülig belezúgva. Még megcsókolni se tudnék olyan fiút...

Először egy osztálytársammal jártam, akivel már régóta ismertük egymást, és a barátságunk alakult át szerelemmé, de ott is csak akkor jöttünk össze, mikor már mindketten nagyon szerelmesek voltunk. Annak másfél év után vége lett.

Aztán olyasmi történt, amiben azelőtt én magam se hittem- kb "első látásra" szerelmes lettem. Találkoztam a mostani barátommal, akivel már akkor éreztem, hogy ebből valami több lesz. Külsőleg különösebben nem tetszett, sosem az olyanfajta fiúk jöttek be, mint ő. NEm a külseje fogott meg, hanem a lelke... Titokban reménykedtem, hogy láthatom még, és utólag kiderült, hogy benne hasonló érzések ébredtek, megszerezte az elérhetőségemet és beszélgetni (msn), majd találkozni kezdtünk. A 2. együtt töltött 3 óra után tudtam, hogy fülig belezúgtam, ezerszer jobban, mint az előző barátomba valaha is szerelmes voltam. Ő is így volt ezzel, csak nem mertük még bevallani egymásnak, találkozgattunk, végül 3 hét után csattant el az 1. csók (onnantól számoljuk kapcsolatnak). Ennek már több, mint 3 éve, és most is ugyanúgy lángol a szerelmünk, mint az elején, illetve el is mélyült, mivel a sok közös emlék még jobban összekovácsol minket. Hogy őszinte legyek, én nem is tudnám elképzelni, hogy olyasvalakivel jöjjek össze, aki iránt nem érzek ilyen nagy szerelmet, de remélem nem is fogok soha senki mással összejönni :)

20L

2011. márc. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Utolsó írónak: ha egy kicsit átgondolnád a dolgokat akkor rájönnél, hogy szerelem első látásra nincs!!!!!!

Olyan van, hogy megvan az első randi után már a bizsergés, "pillangó hatás"

Első randi után ki az aki rögtön ismeri a másikat? Feltéve ha előtte nem-e voltak barátok!

2011. márc. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem is azt mondtam, hogy 1. randi után (az 1. találkozásunk nem is randi volt), de 2-3 5 órán át tartó beszélgetés után már tudtam, hogy Ő kell nekem egy életre, és Ő ugyanígy érzett. De nem is vettük úgy a 3. randi után sem, hogy már járunk. Onnantól vesszük úgy, hogy egy pár vagyunk, amikor elcsattant az 1. csók 3 hét ismertség után, és akkor már szerelmesek voltunk és azt éreztük, hogy a másikkal akarjuk leélni az egész életünket. Ez azóta sem változott, nyilván mélyültek az érzelmeink, hiszen azóta rengeteg dolgot átéltünk együtt.
2011. márc. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!