Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Semmi esélyem normális kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Semmi esélyem normális kapcsolatra?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. Közgazdásznak tanulok. Nem vagyok hülye, de kocka sem. Na jó a hülyét úgy vegyétek, hogy agyilag...viselkedésileg változó. Szoktam csendes lenni, vagy éppen az ellentéte és olyankor minden hülyeséget csinálunk haverokkal. Nem járok el bulizni (innen az, hogy nincs 2000 ismerősöm akik közül nagyobb eséllyel kerülne ki épértelmű férfi egyed)nem cigizek, nem iszok, mivel nem igénylem ezeket. Valahogy nekem a társaság elég a jó érzéshez. Na igen...itt már gondolhatjátok, hogy nem én vagyok a suli üdvöskéje...nem panaszkodhatom, rengeteg barátom van, és népszerű is vagyok de mindig is inkább a háttérben voltam. A másik dolog ami miatt ez lehet, mivel nem épp a trend szerint élek. Ez azt jelenti, hogy elég sajátos kis izlésem van. Pl.: röhejes, de zenéből szinte csak rockot hallgatok (egy-két rapp és pop szám kivételével), ennek ellenére nem feketében járok bakancsban. átlag az a farmer vmi póló meg deszkás cipő. hosszú hajam van, nincs semmi trendi frizum, se rózsaszín hajam. kék szemem van, elég alacsony vagyok a magam 165 centijével, és olyan közepes testalkatom van. ennyire gáz lennék?? valamiért csak a gyökerek meg a huszonéves faszik találnak meg..és 16 éves létemre nem szeretnék valami idős pasival lenni.
2011. márc. 22. 23:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
- kategóriába tartozom, este van már no :D
2011. márc. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

most nem tudom mi ez a kor probléma manapság ...

most egy 21-2 éves palival mi lenne a bajod ? igen tényleg nagyon idős az már , valószínűleg Jézus keresztre feszítését is látta személyesen

ne válogassál már ennyit , örülj neki hogy egyáltalán megtalálnak (van akit még csak el sem vesztenek) , ha meg mellé rendes is most nem mindegy az a pár év ? tényleg csak egy szám semmi több


na de hogy ne csak oltsalak a korfóbiád miatt , leírásod alapján semmi gond nincs veled sőt megkockáztatom hogy a korosztályodban kifejezetten kiemelkedő vagy.De még változni fogsz sokat , szerintem a bulizás és ivás terén is , néha azért jó az

2011. márc. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szia,

Én is hasonló cipőben járok, mint Te, csak én a másik oldalon. :)

19 (najó, hamarosan 20) éves fiú vagyok, én sem cigizem/iszom/bulizom, viszont én a társaságot sem bírom. Nincsenek haverjaim meg ilyenek, mert nem jövök ki jól a korosztályommal (nem nézek VV-t meg ilyesmi), metált és komolyzenét hallgatok, szabadidőmben biciklizem, rajzolok, olvasok stb na mindegy, csak azt akarom mondani, hogy ne add fel. Ne keresd görcsösen a párod, majd rátalálsz, hidd el. Nem lesz könnyű mert eléggé... furcsa világot élünk, de a leírásod alapján egy rendes 16 éves lány vagy.

2011. márc. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
jajh....azt hiszem helyesbítettem már...nincs olyan kifejezett korfóbiám csak még közülük olyat nem találtam aki tényleg olyan lett volna akibe beleszerethettem volna. ha szerelmes lennék nem érdekelne hogy hány éves az illető. najó azért ha lehet 10 évnél ne legyen több a különbség.
2011. márc. 24. 00:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!