Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarnád tudni? Elmondjam?

Figyelt kérdés

Már vagy 2 éve szakítottunk a barátommal. Elég hosszú kapcsolat volt, 3 évig tartott. Amíg együtt voltunk, nekem volt egy terhességem, de a baba elment elég korán. Nem mondtam el neki. Ez miatt is romlott meg a kapcsolat, pontosabban a szex hiánya miatt. Mostanában megint beszélünk.

Elmondjam neki, h terhes voltam tőle, és lehetett volna egy babánk, vagy ennyi idő után már felesleges.

Szeretnéd tudni?


2011. márc. 22. 22:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ha akkor nem mondtad, akkor már felesleges szenvedés lenne.
2011. márc. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se mond el.
2011. márc. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
A helyzet az, hogy mivel ő volt az apa, igy joga van tudni róla. Én legalábbis akarnék róla tudni. Nálam is előfordult ilyen, én sem mondtam meg az exnek, hogy babát várok tőle, csak amikor ujra összejöttünk. Haragudott is elég rendesen, hogy nem tudott róla.
2011. márc. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne mondd el. Ha elment a baba, akkor ne mondd el. Mert felesleges. Neki ettől nem lenne jobb.

Ezt a terhet magadnak kell cipeld, ha tudod.

2011. márc. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha akkor nem mondtad el fölösleges most felhozni. Akkor még lett volna értelme, most meg max arra lenne jó hogy kiborítsd. Csúnya dolog lenne, második szemétség. Először hogy nem mondtad, most meg ha mondod.
2011. márc. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azért nem mondtam először, mert akkor szakított velem, és nem akartam, h azt higgye, h ezzel akarom megtartani.
2011. márc. 27. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!