Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak egy jóbarát vagy több?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak egy jóbarát vagy több?

Figyelt kérdés
Külföldre akartam utazni huzamosabb időre(3-5 év)Először örült neki aztán azt kezdte mondogatni,hogy nem kell olyan messze menni(Új-Zéland)meg, hogy biztos vagyok-e benne hogy utazni akarok.Egy hétig volt nyaralni és hozott nekem ajándékot és azt mondta hogy gondolt rám.(előtte még sosem),mindig feltűnően kedvesés egyszer azt mondta h örül ,hogy meglátogattam,mert ettől teljesen feltöltődött..meg hasonlók
2011. márc. 22. 19:25
 1/3 anonim válasza:
100%
Szerintem ez tobb mint baratsag,azon kivul h fiu es lany kozott nincs baratsag,mivel egyik fel mindig tobbet akar,meg ha tagadja is! :)
2011. márc. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Már megint itt a vita a női férfi barátság között. Mindenkinél megoszlik a vélemény, hogy valóban létezike..

Ebből, hogy így viszonyul hozzád nem tudom hogy, mik a szándékai, hogy barátként, vagy udvarlóként közeledik feléd. Nálam, már volt ilyen, hogy férre értettem egy barát közeledését és kicsit csalódtam is, mert azt hittem hogy lesz valami, de nem lett, úgyanúgy barátok vagyunk. És ha, úgy érzed szíved mélyén, hogy nem akarsz elutazni, akkor ne tedd :)

2011. márc. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A fiú-lány barátság csak 1 ideig működik. Egy idő után valamelyik fél úgy is többet fog érezni.
2011. márc. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!