Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg csak addig érdekes és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak addig érdekes és lány egy fíunak míg oda nem adja magát neki?

Figyelt kérdés
Sokan mondják ( főleg idősebbek ) hogy egy fiunak addig érdekes egy lány míg le nem fekszik vele !!! Igaz ez?
2011. márc. 22. 18:52
 1/9 anonim ***** válasza:
remélem nem..
2011. márc. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És helyet egyet akartam irni bocsi bocsi
2011. márc. 22. 18:53
 3/9 anonim ***** válasza:
Rohadtul nem igaz.. bár biztos van ilyen is, szerintem nem jellemző..
2011. márc. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Már miért ne lenne igaz.A legtöbben amig nem kapnak egy olyan csajt akibe szerelmesek lesznek, addig döngetik a csajokat.Egy csaj az elején izgató, hiszen a teste egy fel nem fedezett terület.Miután a srác már látta a csajt meztelenül minden szögből,érintette, fogdosta, utánna már nem olyan érdekes és jöhet a következő.
2011. márc. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Gondolod, hogy a hosszu párkapcsolat titka, hogy nincs szex?
2011. márc. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem gondolom.
2011. márc. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból? Igen! 32N
2011. márc. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, bár én még nagyon fiatal vagyok (15), de van egy lány akit tényleg nagyon szeretek, és nem csak addig lenne izgalmas, amég le nem fekszek vele, egy életet is letudnék vele élni, mert ő tényleg tökéletes a számomra
2011. márc. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A szex a kapcsolat egyik alapja.

De amelyik fiú ezt csinálja az még gyerek.De egyszer felnő mindenki!!!

2011. márc. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!