Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez jó jel? (kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évikee. =$ kérdése:

Ez jó jel? (kérdésed túl rövid. Blabla. :D)

Figyelt kérdés
a srác aki tetszik egy évvel fiatalabb nálam.. kedves velem, sok közös témánk van és köszön, ami az én iskolámban már nagy szó..:) Ma elmaradt az ötödik óránk, és tanulószobára mentünk, amíg vártunk a menzára(barátnőimmel). Az a srác is ott volt az egyik haverjával.. Amikor megjött a menza, elmentünk kajálni, és ameddig vártunk, hogy kiadják az ebédet "elkapták" azt a srácot. Faggatták, hogy miért szakított a volt barátnőjével.. szóval jött az is, hogy kitalálták, hogy nekem a hetestársamtól van "gyerekem"(kitalált).. és elvörösödött. meg állítólag olyan "lágyan" nézett rám.. Meg amikor rólam beszéltek engem nézett, én pedig néha belenéztem a szemébe.. barna bőrű így nem láttam nagyon, hogy valóban elpirult-e.. a szeme nagyon sötét barna, így nem láttam, hogy a pupillája kitágult-e.. de amikor legelőször köszönt látszott rajta, hogy fél, és gondolkodott azon, hogy köszönjön-e.. a haverjaival nem nagyon szoktam beszélni.Ez akkor most jó jelnek számít?:O értelmes válaszokat kérnék..:) előre is köszönöm a segítségeteket...:)
2011. márc. 22. 16:44
 1/7 A kérdező kommentje:
a barátnőim beszéltek vele.. az elkapást ne szószerint értsd.. szóval nem ragadták meg..:D
2011. márc. 22. 16:45
 2/7 anonim ***** válasza:
Ugye te még nem vagy 14?
2011. márc. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha égnek meredt a farka az jó jel.
2011. márc. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
14 leszek nyáron..:) a másodiknak: bocs, nem azt szoktam nézni..:D
2011. márc. 22. 16:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Jó jel, de inkább 12-13 évesen a tanulószobára koncentráljatok. Az is lehet, hogy egy nagy erőspaprikát evett a fiú, azért vörösödött el.
2011. márc. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Már megcsináltuk a leckét.. mert volt rá időnk tz után.. és a tanár is megengedte.. szóval ez a tanulószoba most kivétel volt.. és nem szereti a paprikát, meg a többi zöldséget.. mondta.. meg egyébként is, mielőtt bementünk az ebédlőbe nem volt kipirulva.. csak miközben a menzasorban álltunk..
2011. márc. 22. 17:13
 7/7 anonim ***** válasza:
jó jel :) hajrá!! :)
2011. márc. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!