Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy valóban szeret-e engem. Ti mit csinálnátok? (többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nemrég ismerkedtünk meg a barátnőmmel, és szerintem nagyon jó a kapcsolat, fontos, hogy mindent meg tudunk beszélni, és igazából nincsenek is problémáink, de felmerült bennem, hogy valóban szeret-e...Utóbbi néhány találkozásunkor elég érdekesen viselkedett, a köszönésnél is csak megölelt, semmi több, furán viselkedett, már nem először csinálta ezt. Kicsit rosszul esett, hogy a nap folyamán alig adott egyszer-egyszer egy puszit, meg ilyesmi. Nem kérdeztem rá, hogy van e valami baja, gondoltam, majd legközelebb megint minden a régi lesz, de nem. Ellenben folyamatosan mondja, hogy mennyire szeret, és hogy mennyire fontos vagyok neki, de az a baj, hogy egy nagyon kicsit gyanakszom... Ti mit csinálnátok ilyen helyzetben? 23/F
2011. márc. 22. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:

olyan lehetsz,mint én...amikor egy hónapja voltunk együtt,jártam hozzá,meg midnen,és ha ott volt valami spannője vagy valaki,le sem szart,de amúgy sem nagyon kezdeményezett semmit,nekem kellett puszilgatnom,meg mittomén,kb mint nálatok,ha nem mentem oda köszönni,ő nem jött oda hozzám,és egyszer felvetettem neki,hogy majd nyáron lesz jó,mert sokat lehetünk együtt:D erre ő annyit ondott,hogy az még messze van,lehet,hoyg nem is leszünk akkor már együtt...én ettől besokalltam,szakítani akartam,aztán mondta,hogy szeret,meg hogy nyugodjak meg,csak nem szeret ennyire előre tervezni semmit,meg mittomén...


azóta úgy állunk,hogy ő hív át,leteper,egyfolytban puszilgat,nem tudja abbahagyni,és mondogatja,hoyg örökké együtt leszünk:)

2011. márc. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
lényeg a lényeg,nem kell parázni,nem kell komolyan venni semmit,sodródni kell...én is ezt lemagyaráztam magamban és azóta tökéletes...:)
2011. márc. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Tottinnyónak igaza lehet, de nem minden ember egyforma. Írtad, hogy nemrég ismerkedtetek meg. Lehet, hogy a kezdeti "hév" :D kicsit csökkent,(mert azt mondod, hogy az elején más volt) de az is lehet, hogy csak fellángolás volt számára ez a kapcsolat. Mindhárom eshetőség elképzelhető.Mivel téged ez bánt, és örlődsz rajta, szerintem az lenne a legjobb, ha elmondanád neki az észrevételeidet. nem fogja leharapni a fejed :) sok sikert!! szurkolok:)
2011. márc. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom szerintem meg kellene beszélnetek,hogyha te ennyire bizonytalan vagy :)
2011. márc. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
beszéld meg vele...
2011. márc. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm, aki segített, leültem vele, és megbeszéltük a dolgot. Elismerte, hogy talán nem volt mindig olyan, mint amilyennek vártam, de ez azért volt, mert mostanában elég zűrösen alakultak körülötte a dolgok, és kicsit rossz napjai voltak. Úgy érzem, most megint minden a lehető legjobb:) Még1x köszönöm!
2011. márc. 23. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!