Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Volt már, hogy azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Volt már, hogy azért szakítottatok egy lánnyal, mert nem volt elég tiszta, ápolt?

Figyelt kérdés

Mi volt a gond pontosan? Szájszag, lábszag, pattanások a nemi szerven (szőrtelenítés következményeképpen), egyéb?

Kíváncsi lennék a sztorira! Köszi! :)


2011. márc. 21. 23:35
 1/9 anonim ***** válasza:
69%

össze sem jönnék egy lánnyal, aki nem elég tiszta, ápolt

milyen kérdés ez ?! lOL

2011. márc. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem jönnék össze egy ápolatlan lánnyal. Volt olyan hogy nem szőrtelenített, de azt meg lehetett beszélni.
2011. márc. 22. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 koltt ***** válasza:
Nefürgyéle!!!
2011. márc. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

azért utólag is kiderülhet ez-az.

pl. egyik barátnőm ápoltnak tűnik, de mikor hazaér, nem mos kezet, és iszonyat mocsok van a lakásban.

igaz, ez nem konkrétan rá, a testére vonatkozik, de ha egy férfi összejön egy nővel, lehet, hogy utólag derül ki, hogy nem is olyan tiszta, igényes.

2011. márc. 22. 23:14
 5/9 A kérdező kommentje:

és wc-használat után sem mos kezet. hát, ez minden, csak nem tisztaság.

vagy mikor valaki nem tusol mindennap.

ismerek több ilyen embert is, férfit, nőt egyaránt, senki nem gondolná róluk, mert nem érződik rajtuk, de sokan gondolom nem élnének együtt egy ilyen nővel/férfival.

ez pedig csak azután derül ki, miután belemélyedtek a kapcsolatba, és már együtt is élnek.

2011. márc. 22. 23:17
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

a kézmosásnál nálunk is probléma volt, a párom az előző sulijától 5 perc sétára lakott, nem utazott tömegközlekedéssel, így nem volt hozzászokva, hogy amikor hazaér kezet kell mosni. Mindig én szóltam rá, hogy menjen kezet mosni. Eleinte mindig morgolódott, de aztán elmagyaráztam neki, hogy miért kell, hogy a buszon, villamoson megfogdossa ugyanazokat a kapaszkodókat, amiket a részeg, alkoholista csövesek, aztán azzal a kézzel eszik, neagyisten hozzámnyúl, márpedig nekem már volt gondom azzal, hogy egy pasi kézmosás nélkül nyúlt hozzám, gondolom nem kell részleteznem a következményeket... De miután ezt megértette, elfogadta. Nem tehet róla, hogy a szülei ezt nem tanították meg neki, nem az ő hibája! Most már eltelt fél év, és természetessé vált számára a kézmosás, kérés nélkül megy!


Szóval, ha érdekel a csaj, és amúgy már problémád nincs vele, ezeket meg lehet beszélni! Gondolom nála sem ő tehet arról, hogy rendetlen, koszos a lakás, nyilván a szüleitől ezt szokta meg, és nem azt tanulta, ami helyes. Beszélgess el vele, mondd el mit miért kellene másképp csinálni. Lehet, hogy fogalma sincs róla, hogy wc-zés után milyen és mennyi baci van a kezén... Talán ha rávilágítasz a dologra megérti, és majd másképp csinálja, ennyi ne legyen akadálya a kapcsolatnak.


A napi zuhanyzásról még annyit, hogy én van, hogy nem zuhanyzom minden nap, pl amikor ki se mozdulok itthonról, mert ülök egész nap a könyvek fölött vagy a gép előtt és tanulok. Nem vagyok koszos, semmi bajom, tehát nem törvényszerű a mindennapi zuhanyzás.

De amikor amikor az ember elmászkál ide-oda, főleg nyáron, leizzad, akkor azért az más téma, olyankor naponta akár 2x is kell.

Szóval, ha komolyan érdekel a csaj, szerintem ezen ne akadj fent, hanem próbáld megbeszélni vele. Ha nagyon makacs, és nem akar semmin változtatni, esetleg meg sem érti, akkor hagyd inkább. De szerintem egy próbát mindenképpen megér!


Sok sikert!

2011. márc. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én együtt éltem 2 évig egy ilyen lánnyal sajnos.... szerettem eleinte felse tűnt hogy lassan énis olyanná válok... aztán mikor hazaértem a munkábol és ö otthon volt egyedül egésznap felsem kelt a számitogép elöl.... és nekem kelett elmosogatnom meg kaját csinálni akkor kicsit szétbaszott az ideg és megmondtam neki huzzon a francba... akkor ö összekapta magát csinálta egy hétig és ismét... ezt jácottuk amig nem szakítottunk most hogy rendes barátnöm van egyszerüen undorral gondolok vissza magamra is.... hogy viseltem öt el... kriminális hogy milyen nök vannak....... sárga fog cigitöl... pfejj...
2011. dec. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Össze se jövök egy igénytelen lánnyal. Úgy gondolom hogy külsőleg legyen már annyira ápolt mint saját magam. Lejjebb meg nem adom de szerintem más sem!
2011. dec. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem két lánynál is volt az hogy szinte az első randin/ismerkedésen feltűnt, hogy szőrös a kezes. És nem tudom miért, de ez engem annyira visszataszít egy lánynál hogy teljesen kiábrándulok belőle.


A másik egy 3. lány, az pedig a tipikus igényes lány, csak ő meg cigizni nem tudott, és sajnos nagyon büdös volt tőle, meg alapjába véve én sem cigizek és hát így emiatt nem is akartam többet.

2011. dec. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!