Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés

Nahszóval beleszerettem az egyik barátnőmbe, akivel nagyon jó barátok vagyunk...mindent elmond... és egy osztályba is járunk... és nemtudom hogy mondjam neki el... csak simán hívjam félre valahol vagy pl a buszmegbe vagy hívjam el randira... azért kérdezem mert ugye egymást már nagyon ismerjük... éshát hogy ezért szükséges a randi vagyis nemishogy szükséges hanem hogy az úgy jobb lenne?

jah és hogyha elmondtam megcsókoljam vagy az a reakciójától függ... ésha csak áll ledöbbenve?

am 17/f vagyok ő 16/l


2011. márc. 21. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:

mindenképpen legyetek kettesben. hívd el valahova, hogy csak ketten legyetek, semmi ismerős. próbálj meg először csak célozgaztni, a lányok levágják az ilyesmiket, aztán mondd a szemébe őszintén, de ne zúdítsd rá. azzal méssz a legtöbbre. csak annyit mondj először, hogy te többet érzel mint barátság. a csókkal várj szerintem, függjön a reakciójától. ha előtte sejteted, hogy mi a helyzet, nem fog ledöbbenve állni. meg szerintem amúgyis rájön, hogy mi a szitu, mikor már elhívod. sok sikert amúgy.:) bátorság!:D

16 l

2011. márc. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés. Gondolom, ha olyan jól ismered, azért valami sejtésed csak van, hogy hogyan reagálna.

Ha közeledni szándékozol hozzá, akkor keresd az alkalmakat, amikor kettesben lehettek, hívd el egy sétára a parkba, beszélgessetek, vagy sportoljatok együtt, stb. Ne kifejezetten "olyan" randevúra hívd. Aztán, ha a tavaszi naplementében séta közben megfogod a kezét, és a szemébe nézel, ott lesz a válasz.. :)

Ez most így lehet, hogy "nyálasan" hangzik, de nem az.


Ne siettesd! A romantikához idő kell.. csókot is csak akkor, ha már biztos vagy a dolgodban.

2011. márc. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 cargoka válasza:
nem akarok ünneprontó lenni de saját tapasztalat h osztálytársal ne kezdj..túl sok együttlét elronthat mindent..ha a barátságotok kibírja sokáig várjatok a 12.végéig..és akkor próbálkozz többel:)
2011. márc. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

szerintem is már sejti a dolgot az ilyenekből jó szokott kisűlni...tapasztalatból mondom.az lehet h tényleg hátráltató dolog ha egy osztályba jártok.

Én a párommal már másfél éve együüt vagyok és eleinte nao jó barátok voltunk mindent megbeszéltünk egymással ahogy ti is....és utána egymásba szerettünk...(most már az össze költözést tervezgetjük)


egy 19éves még mindig szerelmes lány én sok sikert kívánok!!!!

2011. márc. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
próbáld meg a leírtatak. szerintem csak jó sülhet ki belőle...nomeg veszteni valód sincs. ha esetleg mégse akkor sem lesz semmi. ezért nem lesz vége a barátságnak. ne tudd meg én mennyire szeretném most ha a lgjobb fiúbarátom ezt tenné...:( valszeg hiába várok mert túl komolytalan...de azért neked sok sikert ;)
2011. márc. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!