Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejthetném el?

Figyelt kérdés
4 hónapja ismerem a fiút. Randiztunk is, tetszettem is neki, de én nagyon megkedveltem, nem tudtam másra gondolni, mindig az járt a fejemben, hogy mit csinál most... stb. Aztán eldobott, persze mint párkapcsolatot. Barátok maradtunk. De nekem nagyon nehéz barátként tekinteni rá. Azóta ismerőseim által kiderült, hogy lehet van barátnője, de ez nem biztos. Mit tegyek, hogy elfelejtsem? Sajnos szinte minden héten látom, valamikor többször is... :S Eléggé szarul érzem magam emiatt. Alakulhatott volna másképp is... :(
2011. márc. 21. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Nehezen!


Voltam ilyen helyzetben csak fordítva ..én voltam a fiú és a lány mondta meg pár hónap mulva h ez neki így nem megy de nagyon megkedvelt meg bla bla bla és maradjunk barátok.


És heti 1-2x találkoztunk is és háát sz@r volt h nem érhettem úgy hozzá. Aztán lett pasija is.


Volt egy pár hónap míg ebbe beletörődtem de maradtam a barátja mert kötődöm hozzá!


Az a legjobb ha sikerül találnod mást akibe beleszeretsz és kitölti a többi napodat, nekem ez segített.

2011. márc. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehet, tényleg az a legjobb megoldás, ha "keresek" valaki mást helyette. Csak ezt a pár hónapot kell kibírni és úgyis más élet vár rám az egyetemen. Ott biztos megismerek valakit, aki elfogad olyannak, amilyen vagyok.
2011. márc. 21. 21:20
 3/5 anonim ***** válasza:

első vok:


Így van ez a legjobb megoldás sajnos se hobby, se buli, se tanulás nem tudná kiverni ezt a fejedböl, csak egy másik fiú!


És ha nem is pont ott az egyetemen találsz majd egyet, de találni fogsz....akár boltban , szupermarketben vonaton ...sok sikert ne add fel!

2011. márc. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi :) addig is megpróbálok nem rágondolni... bár eléggé nehéz lesz. de az üzeneteit töröltem, így szép lassan hátha sikerülni fog...
2011. márc. 21. 21:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Én fiúként voltam némileg hasonló helyzetben, amikor felejtenem kellett. Életemben akkor éreztem először a legközelebb magam ahhoz, hogy boldog legyek, de nem jött össze, és nagyon fájt. Valószínűleg sokat segíthet, ha van egy új "célpont", nézelődj nyugodtan, elég, ha csak legelteted a szemed a pasikon, már az is örömet okozhat. Egyébként mindenki más és más, lehet, hogy neked jót fog tenni a baráti társaság, egy hobbi stb. Ki tudja. Aztán majd remélhetőleg úgyis jön egy másik srác, aki majd megbecsül téged. Amúgy sajnálom, hogy így jártál, és kívánom, hogy találj végre egy rendes, becsületes fiút.
2011. márc. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!