Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért bámul folyton minket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bámul folyton minket mindenki?

Figyelt kérdés

17 fiú vagyok, a bnőm is ennyi idős. bárhová megyünk, megbámulnak minket, pedig nem vagyunk csúnyák!

lehet hülye kérdés, de már tele van vele mindenem, h mindig bámul valaki. vagy őt egy pasi vagy engem egy csajszi, vagy éppen egy öreg pár. eléggé idegesítő a sok kiváncsi tekintetet. :@ mitévő legyek?


2009. febr. 23. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
szerintem nem bamulnak csak neked ugy tunik.ha esetleg megnez egy lany vagy egy fiu akkor bizonyara tetszerek neki.ennyi
2009. febr. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kicsit felfújod ezt a helyzetet, és mű problémát gyártasz. Lessenek csak, ez van. Majd megunják. Amúgy meg szerintem is csak neked tűnik úgy..
2009. febr. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha fiú néz : ejj de jó segge van a csajnak

Ha lány néz : ejj de jó segge van annak a pasinak

Ha valami öreg nyanya / tata akkor csak irigykednek h nektek megy nekik már nem

XD máskülönben mért bámulnának ... irigységből

2009. febr. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%

Ejnye, mit csináltok Ti nyilvánosan, hogy megbámulnak benneteket?

Egyébként meg szerintem inkább a szépeket szokták megbámulni, csúnyát látni senki nem szeret, inkább nem is néz oda! Nehogy azt mondd már hogy megbámulsz egy 70 évesnek kinéző 30 éves hómlesszt! Igaz?

Egyébként meg hadd nézzenek, hiszen arra van a szemük.

De szerintem is kicsit túlragozod..... vagy van bennetek egy rejtett vágy, hogy nyilvánosan khm...khm.....

:)

2009. febr. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!