Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen nehéz? Van más is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz? Van más is aki ilyen, mint én? (szakításügy)

Figyelt kérdés
Másodszorra próbáltuk meg a barátommal a dolgot,először két évet voltunk együtt,most pár hónapot,és megint ugyanott kötöttünk ki.És úgy gondolom megint miatta van,mert egy héten kb 2x találkoztunk,holott azelőtt minden nap együtt voltunk szinte.Jó én nem azt mondom,hogy minden nap sülve-főve együtt kell lenni,mert nekem is tanulni kell,meg stb,de legalább egy héten 4x-5x tudtunk volna találkozni,főleg hogy 10 percre lakunk egymástól..Nemis nagyon beszélgettünk,mert nem volt képes semmit írni MSN-en.Lényeg az,hogy most szakítottunk,elvileg nem szeretem szerelemből legalábbis azthiszem.De abban biztos vagyok,hogy nem úgy szeretem mint ezelőtt amikor együtt voltunk..De mégis ha jól belegondolok a dolgokba,tudom hogy nehéz lesz tőle elszakadnom,pedig már muszáj lenne,mert nem mehet úgy megint,hogy összejárunk meg találkozgatunk.Így soha nem fogok tudni tőle elszakadni,már így is annyira megszoktam és megint nehéz lesz megszoknom,hogy nem vagyunk együtt:S mit csináljak?
2011. márc. 21. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Most nehéz de csak a sablonnal tudok jönni: idővel jobb lesz. Ha már csak a megszokás tart össze két embert az rég rossz:( Ezt neked is be kell látnod! Fogadd el, hogy mi történt, gyászold meg a kapcsolatotokat de tovább kell lépni!


L/19

2011. márc. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

sajnos a legjobb megoldás csak a szakítás lehet. és az idő tényleg halványítja az emlékeket. sajnos soha nem fog elmúlni, de egy idő múlva már nem fog minden este eszedbe jutni, és nem fogsz azon agyalni h miért nem ment nektek...

sajnállak :(

2011. márc. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
az élet nehéz, és a vége rossz
2011. márc. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!