Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit is kéne akkor most tennem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit is kéne akkor most tennem? Ezen görcsölök napok óta. (hosszú. )

Figyelt kérdés
Van egy barátom, akivel 2 éve remekül megvagyunk. Bevallom, hogy részemről előfordultak kisebb- nagyobb féltékenykedések.. de ennek ellenére vele éltem át mindent és megoldottuk. Most azonban felbukkant egy csaj, olyasfajta indokkal, hogy "együtt jártak oviba és milyen jó lenne felvenni a kapcsolatot" (könyörgöm..) nem mellesleg egyfolytában félreérthető dolgokat ír a barátomnak, na meg persze hogy találkozni akar vele. Elmondtam ezt a barátomnak is, erre jött hogy már megint kezdem a féltékenykedést, és ez a csaj ugyan nem akar tőle semmit, én meg nem igaz hogy nem tudok benne megbízni.. holott erről szó sincs, teljesen megbízom benne, és nem is attól félek hogy megcsal, hanem idegesít hogy ez a csaj konkrétan bármelyik percben rámászhat a barátomra. A barátomnak nem hozom ezt fel újra, akárhányszor megtettem vitába fulladt. A lánynak nem fogok írni, hiszen ha van egy kis esze jó hogy letagad mindent, még kedvez is neki hogy buta libaként jövök ki a történetből.. de akkor mégis mit kéne tennem? Ülni ölbetett kézzel és várni hogy rámásznak a barátomra és végre Ő is észbekap?! (14/L), barátom (17/F)
2011. márc. 21. 01:43
 1/6 anonim ***** válasza:

2éve jól megvagytok de még 14vagy?

szüleid helyében jobban aggódnék mint te a felbukkanó csábító miatt

2011. márc. 21. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 csapacsupa válasza:
Gyerek vagy te még ehhez.
2011. márc. 21. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 csapacsupa válasza:
Illetve hát attól függ. Cigány-e vagy?
2011. márc. 21. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Olyan hamar kirepülnek a fészekből.
2011. márc. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem, nem vagyok cigány:) egyébként pedig igen, 2 éve nagyon is jól megvagyunk, a szüleim pedig szeretik ;D
2011. márc. 21. 15:53
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem is 2.5 éves kapcsolatom van és csak most leszek 17. Én kiakadnék ha ebben a helyzetben lennék:D Üljetek le, beszéld meg a barátoddal, hogy gondoljon bele mi lenne fordított helyzetben?! Ha ezután se érti meg a dolgot akkor kérdezz meg, hogy nem érsz neki ennyit ennyi idő után?

Remélem sikerül:)

2011. márc. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!